Summer Sale! Oszczędź nawet do  35% – przedłużone do 03.07.2022 włącznie! Skorzystaj teraz

Ładuję...

Publiczne akcesoria

Wickeys Dodatki EN 1176

Wickey oferuje oprucz EN 1176 certyfikowanych placów zabaw także pasujące dodatki według normy EN 1176. Bo gdy plac zabaw z dodatkami stoji w publicznym miejscu jak np. w przedszkolu, szkole czy placu kempingowym, będzie potrzebować razem z dodatkami certyfikat według normy EN 1176. Świadectwo zgodnie z normą EN 1176 istnieje od 1998 roku i określa wymagania bezpieczeństwa dla publicznych placów zabaw. To gwarantuje, że dzieci mogą doświadczyć przygód na placu zabaw bezpiecznie i szczęśliwie. Tak więc mamy certyfikowane akcesoria pasujące do placów zabaw do użytku publicznego.

Chcesz dołączyć huśtawkę do publicznego placu zabaw? W tym celu możemy polecić odpowiednie haki do huśtawek Premium, ocynkowane jak i ze stali nierdzewnej. Również do huśtawki typu „gniazdo” posiada Wickey odpowiednie haki, tak by małe dzieci mogły się huśtać bezpiecznie iz wielką radością. Zjeżdżalnie można zakotwiczyć w ziemi kotwą do slajdów publicznych, w ten sposób nic nie stanie więcej na przeszkodzie. Do każdego placu zabaw dla dzieci należy skakanie, wspinanie się czy huśtanie. I aby wszystkie dzieci mogły wylądować miękko na nogach, polecamy miękkie maty gumowe do niektórych urządzeń.

Chcą Państwo uaktualnić swój plac zabaw o ciekawe akcesoria? Wtedy np. może kierownica PowerWheel będzie atrakcją na placu zabaw dla dzieci, która zachęci dzieci do kreatywności. Wtedy może być tak, że dziecko nagle popłynie na morzu i znajdzie w piaskownicy ukryte skarby. Pozwólcie Państwo zainspirować się naszymi certyfikowanymi dodatkami EN 1176 i kykreujcie swój własny plac zabaw. Oczywiście, wszystkie akcesoria EN 1176 są niezwykle odporne na warunki atmosferyczne i trwałe. Tutaj w sklepie internetowym można znaleźć więcej akcesoriów, które można łatwo zamówić online.

Prosimy zwrócić uwagę na wymogi prawne dla publicznych placów zabaw w stosunku do podłoża, minimalne odstępy i inne wytyczne.