Oszczędzaj na naszym Zielone Swiatki Sale

Wickeys Dodatki EN 1176

Wickey oferuje oprucz EN 1176 certyfikowanych placów zabaw także pasujące dodatki według normy EN 1176. Bo gdy plac zabaw z dodatkami stoji w publicznym miejscu jak np. w przedszkolu, szkole czy placu kempingowym, będzie potrzebować razem z dodatkami certyfikat według normy EN 1176. Świadectwo zgodnie z normą EN 1176 istnieje od 1998 roku i określa wymagania bezpieczeństwa dla publicznych placów zabaw. To gwarantuje, że dzieci mogą doświadczyć przygód na placu zabaw bezpiecznie i szczęśliwie. Tak więc mamy certyfikowane akcesoria pasujące do placów zabaw do użytku publicznego.

Chcesz dołączyć huśtawkę do publicznego placu zabaw? W tym celu możemy polecić odpowiednie haki do huśtawek Premium, ocynkowane jak i ze stali nierdzewnej. Również do huśtawki typu „gniazdo” posiada Wickey odpowiednie haki, tak by małe dzieci mogły się huśtać bezpiecznie iz wielką radością. Zjeżdżalnie można zakotwiczyć w ziemi kotwą do slajdów publicznych, w ten sposób nic nie stanie więcej na przeszkodzie. Do każdego placu zabaw dla dzieci należy skakanie, wspinanie się czy huśtanie. I aby wszystkie dzieci mogły wylądować miękko na nogach, polecamy miękkie maty gumowe do niektórych urządzeń.

Chcą Państwo uaktualnić swój plac zabaw o ciekawe akcesoria? Wtedy np. może kierownica PowerWheel będzie atrakcją na placu zabaw dla dzieci, która zachęci dzieci do kreatywności. Wtedy może być tak, że dziecko nagle popłynie na morzu i znajdzie w piaskownicy ukryte skarby. Pozwólcie Państwo zainspirować się naszymi certyfikowanymi dodatkami EN 1176 i kykreujcie swój własny plac zabaw. Oczywiście, wszystkie akcesoria EN 1176 są niezwykle odporne na warunki atmosferyczne i trwałe. Tutaj w sklepie internetowym można znaleźć więcej akcesoriów, które można łatwo zamówić online.

Prosimy zwrócić uwagę na wymogi prawne dla publicznych placów zabaw w stosunku do podłoża, minimalne odstępy i inne wytyczne.

Wickey - Publiczne akcesoria oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,33 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right