Oszczędzaj na naszym Zielone Swiatki Sale

Wickey wieża zabaw EN 1176

Z wieżami zabaw Wickey Hy Land możesz być pewny, że posiadają certyfikat EN 1176, który potrzebujesz do publicznych placów zabaw (do których zaliczają się także przedszkola, szkoły, twój klub sportowy lub plac kampingowy). Certyfikat EN 1176 egzystuje od 1998 roku i określa wymagania bezpieczeństwa dla wszystkich typów placu zabaw, aby upewnić się, że twojim dzieciom nic się nie stanie. Aby twoje maluszki zabawne wieże zabaw oraz wieże wspinaczkowe Wickey rówież na publicznych placach zabaw używać mogły, przetestowalismy nasze Hy projekty placów zabaw. Poprostu się rozglądnij: na małe i duże powierzchnie i na każdą kieszeń każdy znajdzie coś u nas! Co otrzymasz dzięki certyfikatowi EN 1176? Wiele wspaniałych rzeczy! W Wickey ty jesteś szefem i ty możesz wybierać w naszym obszernym sortymencie wież zabaw. Lubisz bardziej skromne i mniejsze wieże? Wtedy polecamy nasze wieże zabaw Hy Land Projekt 1 i 2. Otrzymasz piaskownicę, zabawną, falistą zjeżdżalnię oraz zadaszoną lub nie wieżę zabaw. Jeżeli twoje dziecko jest królem huśtania miedzy swojimi kolegami, wtedy polcamy wieżę zabaw Hy Land z huśtawką. Numery 3-8 są wszystkie z lub bez huśtawki do nabycia lub można dokupić do nich huśtawkę później. Wtedy możesz zamówić naszą huśtawkę Hy Land dobudowa lub naszą huśtawkę Hy Land, która jest wolnostojąca i posiada również certyfikat EN 1176. Wieckey obiecuje, że otrzymasz masywne bale oraz stabilne kotwy. Abyś mógł wszystko szybko i łatwo zamontować, dostarcza Wickey szczegółową i prostą instrukcję montażu. Oczywiście wieże Wickey znoszą każdy wiatr i każdą pogodę. Co można zawdzięczyć ciśnieniowo zaimpregnowanemu drewnu, proszkowo pokrytemu metalowi oraz stali nierdzewnej, które są skonstruowane specjalnie do zewnętrznych warunków pogodowych.

Wickey - Publiczne place zabaw oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,33 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right