• 10 lat gwarancji¹
  • Darmowa wysyłka od 250 zł
  • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
  • Elastyczne opcje płatności

Zjazdy linowe

Zjazd linowy do własnego ogrodu! Twoje dzieci będą zachwycone. Właściwie to tylko na wyjątkowych publicznych placach zabaw mogą dzieci spotkać zjazd linowy. Ale teraz mamy rozwiązanie! Oferujemy zjazd linowy do twojego ogrodu lub na podwórko. Instalacja zjazdu linowego jest prostsza niż by się wydawało. Teraz może się zacząć prawdziwa zabawa!

Zjazd linowy do ogrodu

W naszym sklepie są dwie różne wersje zjazdu linowego do wyboru, które możesz zainstalować we własnym ogrodzie. Zjazd linowy Para oraz SpiderGlider posiadają stabilną metalową linę, łożyska kulkowe oraz obudowę z uchwytami. Zjazd linowy Para jest dostępny w dwóch kolorach, oprócz tego dostarczamy dwa ocynkowane zaciski. Ten zjazd linowy możesz dodatkowo wyposażyć w okrągłą huśtawkę „kwiatek”, tak by mogły dzieci podczas jazdy wygodnie siedzieć. Dodatkowo należy zakupić również mocowania liny do zjazdu linowego.

Zjazd linowy do użytku publicznego

Dla przedszkoli lub restauracji oferujemy zjazd linowy Heavy. Ten szczególnie solidny zjazd linowy składa się z przewodu nośnego o średnicy 10 mm, z zacisków i uchwytów linowych oraz wózku ze stali nierdzewnej z systemem hamowania dla maksymalnego bezpieczeństwa. Zjazd linowy Heavy został przetestowany przez i posiada certyfikat według normy EN 1176. Możesz zamontować go na okrągłych balach o przekątnej 140 – 160 mm. Do tego zjazdu linowego polecamy naszą gumową okrągłą huśtawkę do użytku publicznego, która może być stosowana jako siedzisko wahadłowe.

Ochrona do zjazdu linowego

Zjazd linowy należy regularnie sprawdzać i konserwować. Do niektórych posiadamy w naszym sklepie części zamienne. Bezpieczna nasadka z uchwytem kabla i napinacz kablowy jest niezbędny. Wskazane jest również, aby pod zjazdem linowym umieścić maty ochronne, gdy podłoże nie jest miękkie (jak np. piasek).

Wickey - Zjazdy linowe oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,48 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right