Oszczędzaj na naszym SPRING SALE

Drążek gimnastyczny GIANT Powerbar

Drążek gimnastyczny GIANT Powerbar

Z 23% VAT.
Dostawa: ok. 22/04/24 - 29/04/24
Ten produkt zostanie wysłany kurierem. Należy pamiętać, że podany termin dostawy odnosi się do otrzymania płatności w dniu dzisiejszym i obejmuje wewnętrzne przetwarzanie zamówienia i wysyłkę do momentu dostarczenia do klienta. Czas wysyłki może się różnić w konkretnych przypadkach.

Drażek gimnastyczny Giant Powerbar

Uprawiasz sport i dobrze się przy tym bawisz? Żaden problem! Nasze drążki gimnastyczne GIANT Powerbar zostały specjalnie zaprojektowane do przestrzeni publicznych i posiadają certyfikat EN-1176. Gwarantuje to bezpieczną i beztroską zabawę. Dzięki możliwosći mocowania drążków na różnych wysokościach nasz drążek gimnastyczny oferuje zabawę dla wysokich, małych i wszystkich innych. Co więcej, przyciąga wzrok na każdym placu zabaw ze względu na skośną konstrukcję podłużnych belek!

Absolutnie profesjonalnie
Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego publiczne place zabaw są tak drogie? My też w Wickey. Dlatego postawiliśmy sobie za cel stworzenie profesjonalnego i wysokiej jakości rozwiązania, które pozostanie przystępne. Daj się zaskoczyć naszym stabilnym drewnianym konstrukcjom, wyjątkowym projektom serii Wickey GIANT, a także licznym opcjom korzystania z nich, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Szczegóły produktu

  • Seria Wickey GIANT
  • Grubość belki 11x11 cm
  • Masywne drewno impregnowane pod ciśnieniem
  • Sprawdzone pod kątem jakości i bezpieczeństwa zgodnie z normą EN-1176

Zalecane elementy (niezawarte w zestawie)

  • Na każdą belkę jeden zestaw kotew Giant (śruby do kotew zawarte w zestawie)
  • Kotwy zgodne z normą EN-1176 (wymagany certyfikat)

Więcej informacji na temat wymiarów, odstępów wymaganych ze względów bezpieczeństwa i ochrony przed upadkiem znajdą Państwo w niniejszym Formularzu PDF

Szczegóły produktu

info
Podane wymiary mogą nieznacznie różnić się.
Productdetails
SKU613976_k
Norma
Europejska norma bezpieczeństwa zabawek.
Produkt sprawdzony pod kątem jakości i bezpieczeństwa zgodnie z normą EN-1176

Ważne informacje o produkcie

Optymalne dopasowanie

Drewno. jako produkt naturalny, zmienia objętość wskutek schnięcia i wchłaniania wilgoci i dlatego niektóre elementy drewniane należy samodzielnie powiercić, aby zapewnić dokładność i stabilność.

Uwaga

Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat
Używaj pod bezpośrednim nadzorem dorosłych
Podane wymiary i kolory mogą się nieznacznie różnić

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Ładuję...