Oszczędzaj na naszym Zielone Swiatki Sale

Publiczne place zabaw

Publiczne place zabaw są bardzo cenione przez rodziny - dzieci mogą się tam wyszaleć ile chcą, a przy tym poznać nowych przyjaciół. Na polu kempingowym, w przedszkolu lub po prostu w parku: wszędzie, gdzie znajdują się publiczne sprzęty do zabaw, rodziny z małymi dziećmi czują się szczególnie dobrze. Urządzenia na place zabaw do użytku publicznego są testowane i certyfikowane pod kątem zgodności z normą europejską DIN EN 1176. Wickey oferuje duży wybór certyfikowanych placów zabaw i stabilnę ramę huśtawki na publiczne place zabaw. Są one odporne na warunki pogodowe oraz wandalizm i wytrzymują nawet bardzo duże obciążenia podczas zabawy dzieci.

W sklepie internetowym Wickey znajdziesz profesjonalne sprzęty do zabaw na Twój plac zabaw. Wieża wspinaczkowa ze zjeżdżalnią wg normy EN 1176 i huśtawką jest wykonana z masywnego drewna, ma przemyślaną konstrukcję i bardzo dobry stosunek ceny do korzyści, charakterystyczny dla produktów dobrej jakości. Spraw, by Twój hotel lub restauracja były bardziej atrakcyjne - zamontuj publiczną huśtawkę lub plac zabaw ze zjeżdżalnią. Plac zabaw daje rodzicom możliwość odsapnięcia, podczas gdy maluchy bawią się, wspinają i na huśtawkach doskonalą swoje umiejętności i poznają nowych przyjaciół.

Place zabaw Wickey PRO

Nasza seria placów zabaw PRO została stworzona specjalnie na potrzeby publicznych placów zabaw. Aby umożliwić Ci zbudowanie indywidualnego placu zabaw, wszystkie nasze sprzęty do zabaw do użytku publicznego mają budowę modułową. Solidne słupki drewniane gwarantują bezpieczną zabawę dla dużych grup dzieci. Wieże wspinaczkowe PRO są wytrzymałe na każdą pogodę - śnieg, deszcz i słońce. Dzięki wyjątkowej konstrukcji place zabaw PRO Wickey zachwycają nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Tutaj znajdziesz urządzenie na plac zabaw pasujące do Twojej restauracji, hotelu lub gminy: dom na palach nadaje się idealnie do przedszkoli i szkół podstawowych, ponieważ na podest o wysokości 100 cm bez problemu wdrapią się także młodsze dzieci. Jeśli szukasz urozmaiconego placu zabaw do szkoły lub na większe pole kempingowe, stabilny plac zabaw będzie optymalnym wyborem. Z kilkoma wieżami, mostami sznurkowymi i piaskownicami duże place zabaw mają dostateczną ilość miejsca, aby pomieścić duże grupy dzieci, i optymalnie nadają się do regularnego użytku. W sklepie Wickey znajdziesz indywidualne place zabaw do użytku publicznego ze zjeżdżalniami i wbudowaną piaskownicą. Seria placów zabaw PRO to sprzęty o sprawdzonej jakości i potwierdzonym bezpieczeństwie zgodnym z normą europejską EN 1176.

Prawie wszystkie place zabaw PRO można kupić z lub bez stelaża do huśtawki. Podczas gdy modele G-Force z huśtawką umożliwiają dodatkowo zabawę na huśtawce, modele podstawowe zajmują mniej miejsca. Uzupełnij swój plac zabaw PRO o huśtawkę i nasze akcesoria z certyfikatem do użytku publicznego, takie jak zjeżdżalnia czy rura strażacka, a Twój plac zabaw będzie miał wszystko, czego pragną dzieci.

Huśtawki i zjeżdżalnie do użytku publicznego

Huśtanie na huśtawce sprawia frajdę każdemu dziecku! Z urozmaiconymi siedziskami do huśtawek Wickey wszystkie dzieci będą przeżywać wspaniałe przygody na Twoim publicznym placu zabaw. Zamontuj zaprojektowane specjalnie do użytku publicznego i certyfikowane zgodnie z normą europejską EN 1176 siedzisko huśtawki dla niemowląt lub naszą wytrzymałą huśtawkę „bocianie gniazdo”, na której może się huśtać kilkoro dzieci naraz. W sklepie internetowym Wickey znajdziesz oczywiście także klasyczne modele, takie jak siedziska do huśtawek. Gdy znajdziesz idealne dla siebie siedzisko do huśtawki, do jego montażu potrzebujesz odpowiednich haków do huśtawek. W sklepie internetowym Wickey znajdziesz duży wybór haków do huśtawek do bezpiecznego mocowania doskonałych akcesoriów do huśtawek!

Certyfikowane akcesoria do placów zabaw do użytku publicznego

W sklepie internetowym Wickey oprócz certyfikowanych huśtawek i zjeżdżalni znajdziesz dodatkowo ocynkowane ogniowo haki do huśtawek do szybkiego i bezpiecznego montażu belek huśtawek. Plac zabaw PRO jest bezpiecznie i stabilnie mocowany w gruncie za pomocą dużych, certyfikowanych zgodnie z normą EN 1176 kotew kątowych. Dodatkowo możesz rozszerzyć swój plac zabaw za pomocą akcesoriów z certyfikatem do użytku publicznego. Uchwyty, chwyty wspinaczkowe, maty bezpieczeństwa lub bujaki zwierzaki. Dzięki sprzętom do zabawy Wickey do użytku publicznego Twój plac zabaw będzie jeszcze bardziej atrakcyjny dla małych i dużych dzieci.

Wickey - Publiczne place zabaw oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,33 z 5 gwiazdek.

FAQ

  • Ile kosztuje plac zabaw dla dzieci?

    Koszt publicznego placu zabaw różni się znacznie w zależności od wielu czynników, w tym wielkości, zainstalowanego sprzętu i konserwacji.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right