• 10 lat gwarancji¹
  • Darmowa wysyłka od 250 zł
  • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
  • Elastyczne opcje płatności

Ulubione kategorie

Kup online huśtawki typu bocianie gniazdo Wickey

W sklepie internetowym Wickey możesz kupić obok kompletnych huśtawek z prostymi siedziskami również różne siedziska typu bocianie gniazdo i to do tego w korzystnej cenie! Masz wybór spośród wielu modeli w różnych rozmiarach. Dla każdej rodziny i do każdej wieży możesz znaleźć odpowiedni model. Szczególnie wybieranym produktem jest huśtawka Hudora. Zarówno w niej jak i w innych modelach możesz regulować wysokość. Twój ogród będzie perfekcyjnie wyposażony, kiedy będzie się w nim znajdować rama huśtawki wraz z bocianim gniazdem. Prawdziwie doskonałe przeżycia będzie można osiągnąć na huśtawce typu bocianie gniazdo 120 cm, na której może się huśtać więcej dzieci naraz. Użyte materiały są odporne na zmienne warunki pogodowe i niesamowicie wytrzymałe na uszkodzenia.

W sklepie Wickey jest również dostępne inna huśtawka typu bocianie gniazdo 120 cm przeznaczona do użytku publicznego. To szczególne „ptasie gniazdo” posiada certyfikat potwierdzający normę EN 1176 i dzięki temu spełnia wszystkie wymagania stawiane urządzeniom do użytku publicznego.

Szczególnie stabilne są duże huśtawki typu bocianie gniazdo o wytrzymałości do 150 kg. Poprzez wysoką wytrzymałość większa liczba dzieci może się huśtać razem i w tym samym czasie obserwować ptaki na niebie. Sprawdź nasze owalne i prostokątne huśtawki typu bocianie gniazdo.

Huśtawki podwójne i typu bocianie gniazdo dla całej rodziny

Podwójna huśtawka dla dzieci znaczy podwójna radość z zabawy w Twoim ogrodzie. W Wickey możesz zamówić zarówno ramę huśtawki dla dwójki dzieci, jak i również podwójne siedzisko. Dla lepszych przeżyć możesz zmontować razem oba urządzenia. Do tego znajdziesz wiele różnych wariantów dostępnych na naszej stronie: od huśtawek typu bocianie gniazdo poprzez siedziska z opony oraz huśtawki gondolowe, aż do huśtawki Mega- masz nieograniczony wybór.

Zorganizuj popołudnie zabaw z przyjaciółmi albo z dziećmi z sąsiedztwa z huśtawkami Wickey dla dwójki dzieci. Podwójna huśtawka będzie się wyróżniała w ogrodzie.

Na niektórych modelach można się huśtać całą rodziną. Huśtawka XXL przeznaczona jest dla dwójki dzieci i dwójki dorosłych. Wyrusz na poszukiwanie i odkryj spektakularne podwójne siedziska, nieważne czy duże czy małe bocianie gniazdo - zabawa na świeżym powietrzu jest gwarantowana.

Montaż i rozbudowa ramu huśtawki

Do skompletowania huśtawki dla dzieci potrzebujesz ramy do huśtawki, na której zawiesisz wybrane siedziska. Nasze huśtawki, plac zabaw z huśtawką oraz domki zabaw zbudowane są z impregnowanego ciśnieniowo drewna, które jest odporne na zmienne warunki pogodowe. Z naszymi hakami i łącznikami do huśtawek możesz wszystkie siedziska przytwierdzić do drewnianej ramy. By uzyskać jak najlepszą stabilność polecamy przytwierdzić drewniane kantówki do podłoża i zabetonować.

Już wiesz? W Wickey możesz nie tylko kupić siedziska do huśtawek w korzystnej cenie, ale jako akcesoria do huśtawek możesz znaleźć również drabinki wspinaczkowe, trapez oraz siedziska kubełkowe dla najmłodszych. Do wieży zabaw z huśtawką znajdziesz również pełne fantazji dodatki takie jak kolorowe kamienie do wspinania dostępne online. Sprawdź również naszą stronę FATMOOSE i pozwól się zainspirować.

Wickey - Bocianie gniazdo oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,3 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right