• 10 lat gwarancji¹
  • Darmowa wysyłka od 250 zł
  • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
  • Elastyczne opcje płatności

Ulubione kategorie

Chwyty wspinaczkowe i kamienie wspinaczkowe za korzystną cenę

Chwyty wspinaczkowe i kamienie wspinaczkowe to świetna zabawa na każdym ogrodowym urządzeniu zabawowym. Wickey oferuje urozmaicony asortyment chwytów wspinaczkowych, ścianek wspinaczkowych i sieci wspinaczkowych. Produkty te idealnie nadają się do rozbudowy posiadanego placu zabaw Wickey. W ten sposób każde drabinki można wzbogacić o kolorowe kamienie i chwyty wspinaczkowe.

Nasze akcesoria do wieży wspinaczkowej przyciągają wzrok różnymi formami i kolorami, wśród których można znaleźć produkt dla każdego małego wspinacza od 3 roku życia. Materiały są odporne na każde warunki atmosferyczne i zapewniają zabawę podczas wspinania przez długie lata. Pasujące kotwy do gruntu stabilizują nie tylko place zabaw i huśtawki, ale także ścianki wspinaczkowe.

Drabinki z wieloma możliwościami wspinania

Nasze chwyty wspinaczkowe dla dzieci idealnie nadają się do Twojej własnej plac zabaw ze ścianką wspinaczkową! Różne formy i wielkości wspomagają rozwój motoryczny i nabieranie poczucia równowagi. Są dostępne w kolorach czerwonym, niebieskim, żółtym i zielonym. Ponadto w ofercie znajduje się zestaw wielokolorowy. Małe kamienie wspinaczkowe są wielkości 9 cm-9,5 cm, średnie 12 cm, a duże 14,5 cm.

Wielkość lub poziom trudności można dobrać do indywidualnych potrzeb lub umiejętności dziecka.

W komplecie znajdują się śruby walcowe i nakrętki pazurkowe umożliwiające montaż kamieni wspinaczkowych bezpośrednio na ściance wspinaczkowej. Wysokiej klasy materiał kompozytowy z wbudowanymi pierścieniami metalowymi odznacza się fantastyczną odpornością na warunki atmosferyczne. Chwyty wspinaczkowe można tanio kupić w Internecie!

Ogrodowa ścianka wspinaczkowa

Plac zabaw ze ścianką wspinaczkową zachęca wszystkie dzieci do wspinania. Ścianka wspinaczkowa Wickey idealnie nadaje się do optymalnego wykorzystania kolorowych kamieni wspinaczkowych dla dzieci. W Internecie można zamówić zarówno wolnostojącą ściankę wspinaczkową, jak i ściankę, która zostanie dobudowana do posiadanej plac zabaw ze zjeżdżalnią. Kąt nachylenia zmienia się zależnie od wysokości podestu. Ścianki drewniane są dostępne w wersji otwartej i zamkniętej. Składają się z mocnych belek podporowych i drewnianych płyt, które są impregnowane próżniowo.

Czy wiedziałeś? Ogrodową plac zabaw Wickey można rozbudować nie tylko o drążek do wspinaczki, drabinę sznurową i drążki do podciągania, ale także o piaskownicę, huśtawkę i zjeżdżalnię. Niezależnie od tego, jaką plac zabaw lub domek dla dzieci wybierzesz, każde drabinki można rozbudować o wszystkie nasze urządzenia zabawowe.

Wickey - Chwyty wspinaczkowe oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,32 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right