Oszczędzaj na naszym Zielone Swiatki Sale

Ulubione kategorie

Różnorodne akcesoria do placów zabaw

Wszystkie sprzęty Wickey do zabaw dla dzieci, takie jak plac zabaw, dom na palach czy domek na drzewie, rozwijają kreatywność Twojego dziecka. Maluchy będą samodzielnie odkrywać nieskończone możliwości zabawy. Akcesoria do placów zabaw Wickey pozwolą Ci wykorzystać różne opcje indywidualnego zaprojektowania swojej wieży wspinaczkowej.

Zamocuj kolorowe chwyty wspinaczkowe na pochyłej lub prostej ściance wspinaczkowej. Dzięki nim Twoje dzieci pokonają każdą przeszkodę. Gdy już wdrapią się na plac zabaw, przez teleskop będą mogły wypatrywać dzieci sąsiadów. Kolorową zjeżdżalnią można za to szybko zjechać na dół.

Praktyczne akcesoria do indywidualnej wieży wspinaczkowej

Wbudź zachwyt i radość swojego dziecka indywidualnymi akcesoriami Wickey. W sklepie internetowym Wickey znajdziesz duży wybór akcesoriów, dzięki którym zbudujesz na przykład statek, sklepik lub zamek rycerski. Bez trudu zbudujesz raj do wspólnych zabaw dla rodziny: statek piracki, zamek lub rycerską warownię, Ty decydujesz!

W sklepie Wickey znajdziesz niesamowite akcesoria i praktyczne wyposażenie do rozszerzenia swojego placu zabaw. Mali alpiniści i zdobywcy szczytów użyją uchwytów z tworzywa do wspinania i przytrzymywania się na sprzętach do zabawy.

W naszym sklepie internetowym znajdą się także odpowiednie akcesoria dla dzieci o sportowym zacięciu: zamontuj na swoim placu zabaw ze zjeżdżalnią kosz do koszykówki i drążek gimnastyczny. Twój ogród od razu przemieni się w obiekt sportowy, na którym wszyscy będą mogli się wyszaleć. Z akcesoriami do placów zabaw Wickey będzie mogła się bawić cała rodzina!

Kolorowe akcesoria do placów zabaw i domów na palach.

Z kolorowymi akcesoriami do wszystkich placów zabaw Wickey Twoje dzieci staną się wielkimi odkrywcami i łowcami przygód. Możecie wspólnie dekorować i rozszerzać sprzęt do zabaw według swoich upodobań. Z lunetą, kołem sterowym i dzwonkiem plac zabaw w mgnieniu oka stanie się statkiem dla odważnych kapitanów. Dodaj do tego jeszcze peryskop i megafon - i ruszaj w przygodę „Poszukiwanie skarbów na wyspie piratów”! Książęta i księżniczki dostają listy od króla do żółtej skrzynki na listy, a dla wszystkich tajnych agentów i detektywów jest czarna tablica, na której można zapisać wiadomości. Do dzieci z siąsiedztwa można zadzwonić żółtym telefonem i wszyscy razem mogą się doskonale bawić na placu zabaw! A to jeszcze nie wszystko, bo wielokrążek Wickey stanie się od razu ulubioną zabawką Twoich dzieci: w wiaderkach mogą wciągać na wieżę wodę, piasek lub ulubionego misia.

Możliwości rozszerzania placów zabaw nie kończą się na akcesoriach. W sklepie internetowym Wickey znajdziesz piaskownice, sprzęty wspinaczkowe i szeroki wybór akcesoriów do huśtawek. Zamów od razu kreatywne siedzisko do huśtawki, dzięki któremu Twój plac zabaw ze zjeżdżalnią będzie jeszcze bardziej indywidualny.

Wickey - Akcesoria do placu zabaw oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,33 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right