• 10 lat gwarancji¹
  • Darmowa wysyłka od 250 zł
  • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
  • Elastyczne opcje płatności

Ulubione kategorie

Siedziska do huśtawek

Znalazłeś już drewnianą ramę huśtawki lub odpowiedni plac zabaw z huśtawką podwójną Wickey? W takim razie brakuje już tylko odpowiednich akcesoriów. Wśród akcesoriów do huśtawek Wickey znajdziesz odpowiednie siedziska do huśtawek dla dzieci w każdym wieku: do huśtawek dla niemowląt, huśtawek dla dzieci i sprzętów gimnastycznych. Jeśli masz kilkoro dzieci, możesz zawiesić różne siedziska do huśtawek dobrane indywidualnie do preferencji każdego dziecka. W Wickey znajdziesz huśtawki nawet dla czworga dzieci.

Wysokiej jakości akcesoria do huśtawek sprawią, że huśtawka w Twoim ogrodzie będzie przyciągać spojrzenia. Odważna huśtawka z opony, kolorowe fantazyjne huśtawki lub klasyczne połączenie drewnianej ramy huśtawki i siedziska do huśtawki - na cokolwiek się nie zdecydujesz, wysoka jakość akcesoriów do huśtawek Wickey będzie widoczna gołym okiem.

Huśtawki dla niemowląt

Niemowlętom huśtanie sprawia wyjątkową radość. Twoje dziecko będzie się cieszyć z ruchu na świeżym powietrzu. Ważne jest także, aby dzieci bezpiecznie i stabilnie siedziały na huśtawce. Przy wyborze odpowiedniego siedziska do huśtawki dla swojego niemowlaka możesz całkowicie kierować się swoim gustem. Wszystkie  huśtawki dla niemowląt Wickey zapewniają niezbędne bezpieczeństwo i maksymalny komfort. Miękkość i naturalny wygląd drewna to na przykład cecha drewnianych huśtawek dla niemowląt. Szczególnie popularne są regulowane huśtawki dla niemowląt Wickey. Można je dopasowywać do wzrostu dziecka, dzięki czemu huśtawka dla niemowląt stanie się w końcu huśtawką dla małego dziecka.

Huśtawki dla dzieci i huśtawki „bocianie gniazdo”

Bardziej ekscytujące huśtawki dla dzieci Wickey przeznaczone dla dzieci od 3 lat. Co najbardziej spodoba się Twojemu dziecku? Zdecyduj się na huśtawkę okrągłą z tworzywa lub pozwól małym łowcom przygód poszaleć na huśtawce „koniku” albo huśtawce „małpce” Wickey w kolorowym świecie fantazji - wybór należy do Ciebie. Duża huśtawka „bocianie gniazdo” oferuje nie tylko miejsce dla kilkorga dzieci, lecz umożliwia nawet takie sztuczki jak huśtanie na leżąco lub na stojąco! Dostępne są łatwe do zawieszenia huśtawki „bocianie gniazdo” Wickey o średnicy od 60 cm do 120 cm. Nierozłączne rodzeństwo i najlepsi przyjaciele będzie huśtać się razem na wygodnej huśtawce „gondoli”, a ruchliwi amatorzy wspinaczki szczególnie ucieszą się ze sprzętów gimnastycznych takich jak kółka gimnastyczne czy trapezy gimnastyczne. Znajdziesz u nas drewniane huśtawki dla dzieci do użycia w domu i na dworze. Tak jak różne są charaktery dzieci, tak różnorodny jest też wybór siedzisk do huśtawek Wickey.

Siedzisko podwójnej huśtawki i huśtawki gondolowej

Jeżeli Twoje dzieci uwielbiają wysokie loty i kochają uczucie podczas huśtania, to huśtawka gondolowa jest idealnym wyborem. Mali piloci mogą siedzieć naprzeciwko siebie i wzajemnie siebie dopingować. Elementy metalowe huśtawki gondolowej są malowane proszkowo, siedziska wykonane są z drewna o wysokiej jakości lub z tworzywa sztucznego. Jeżeli poszukujesz jeszcze innych podwójnych huśtawek, przyjrzyj się naszym wyjątkowym mega huśtawkom lub huśtawkom z opon!

 

Siedziska do huśtawek na publiczne place zabaw

Także do użytku publicznego Wickey oferuje wiele atrakcyjnych huśtawek dla niemowląt i siedzisk do huśtawek dla dzieci, huśtawek „bocianie gniazdo” oraz sprzętów gimnastycznych. Akcesoria do huśtawek do użytku publicznego spełniają wymagania europejskiej normy dotyczącej placów zabaw EN1176, dzięki czemu doskonale nadają się do szkół, przedszkoli i na publiczne place zabaw. Huśtawki Wickey na publiczne place zabaw są wyjątkowo wytrzymałe na warunki pogodowe i dodatkowo odporne na wandalizm. Haki i łączniki huśtawek są również atestowane i nawet przy dużym obciążeniu gwarantują stabilność i bezpieczeństwo.

Mocowanie siedziska do huśtawki

Rama huśtawki jest zamontowana, teraz brakuje tylko siedziska do huśtawki i można zaczynać zabawę. Wybrane siedzisko do huśtawki zamontujesz bez problemu na swojej huśtawce Wickey. W zależności od modelu siedziska do huśtawki możesz wybrać obejmę do huśtawki z karabińczykiem lub hakiem. Obejmę do huśtawki mocuje się wokół belki nośnej. Aby zamontować hak, należy wywiercić otwór w belce.

Zwykły stelaż do huśtawki, huśtawka ze zjeżdżalnią, czy cały plac zabaw : Wickey oferuje niezliczone możliwości indywidualnego i ekscytującego budowania placów zabaw, na których Twoje dziecko przeżyje wspaniałe przygody. Jeszcze więcej świetnych sprzętów do zabawy znajdziesz także w FATMOOSE!

Nasza porada: aby zagwarantować bezpieczeństwo w czasie wyjątkowo szalonych przygód, zalecamy ułożenie na twardym podłożu wokół huśtawki i placu zabaw mat bezpieczeństwa.

Wickey - Akcesoria do huśtawek oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,48 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right