Wyświetl w ogrodzie plac zabaw w 3D w prawdziwych rozmiarach!

Aby ułatwić wyszukiwanie wymarzonego placu zabaw, oferujemy Państwu naszą funkcję rozszerzonej rzeczywistości. Rozszerzona rzeczywistość (w skrócie AR) to komputerowe postrzeganie rzeczywistości, które jest rozszerzone o elementy wirtualne. W przypadku funkcji AR oferowanej przez Wickey oznacza to, że dajemy użytkownikom możliwość zintegrowania naszych placów zabaw za pomocą smartfona w celu wiernego odwzorowania skali placu zabaw w ogrodzie przed dokonaniem zakupu. W ten sposób mogą Państwo z góry zdecydować, który plac zabaw najlepiej pasuje do Państwa ogrodu lub określić optymalną lokalizację.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Filtr
Filtruj według
Wyświetl bezpośrednio nasze najnowsze artykuły, oferty specjalne lub najważniejsze produkty nagrodzone etykietą Wickey's Choice.
Wskazówki montażu
Skorzystaj z naszej funkcji AR, aby przed zakupem umieścić plac zabaw w swoim ogrodzie w prawdziwej skali. Za pomocą aplikacji BILT® można w krótkim czasie zbudować nasze popularne place zabaw. Dzięki innowacyjnym instrukcjom 3D można ograniczyć czas montażu nawet o 30%!
Max. wysokość podestu
Maksymalna wysokość podestu lub platformy zapewnia najwyższą dostępną dla dziecka powierzchnię zabawową wieży.
Długość zjeżdżalni
Wybierz idealną długość zjeżdżalni dostosowaną do potrzeb Twoich dzieci i Twojego ogrodu.
Seria / grubość pala
W naszych opisach serii są informacje o grubości słupków, rozmiarze, formie i wykonaniu naszych różnych placów zabaw. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!
Show products
Sortuj wg

Porównaj Produkty