• 10 lat gwarancji¹
  • Darmowa wysyłka od 250 zł
  • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
  • Elastyczne opcje płatności

Ulubione kategorie

Drążek gimnastyczny

Dla zwinnych małpek ma Wickey coś fajnego: drążek gimnastyczny! Na nim mogą mali akrobaci zaprezentować swoje przedstawienie. Wickey jest ciekawy, jak wasze dzieci radzą sobie z równowagą. Wszystkie drążki są tak skonstruowane, żeby dziecko mogło je w pełni wykorzystać. Wybrać możesz miedzy różnymi długościami jak np. nasz drążek metalowy 90cm lub drążek ze stali szlachetnej na 150cm- na nim mogą twoje dzieci ćwiczyć razem z rodzeństwem lub przyjaciółmi. Dostawa drążka gimnastycznego z Wickey zawiera drewniane balki. Jeśli ich nie potrzebujesz lub już masz oferujemy również drążki bez bali. Lubisz kolorowo? To mamy drążek gimnastyczny na 108cm z balkami, sztanga świeci w mocnym czerwonym kolorze i rozprzestrzenia dobry humor w ogrodzie. Jeśli twoje dzieci chętnie ćwicza a nie posiadacie ogródka lub z innego powodu wolicie zabawe w domu, dla tych oferujemy drążek gimnastyczny 78 do 83cm. Końce drążka możesz zależnie od szerokości drzwi przymontować gwintami M14, a jak dziecko się już nie bawi łatwo i szybko odmontować. Praktyczne w drążku jest to, że rośnie razem z dzieckiem. Z czasem rodzice mogą przesunąć drążek wyżej i wyżej. I żeby dzieci mogły się długo swojim drążkiem cieszyć, jest większość produktów Wickey-także sztanga ze stali szlachetnej- odporne na warunki atmosteryczne i przetrwają lata bez rdzy. Do tego możesz zamówić dekoracyjne balki, które również są na każdą pogodą, ponieważ zostały zaimpregnowane ciśnieniowo a drążki posiadają certyfikat. Żeby montaż odbył się szybko i dzieci jak najszybciej mogły zacząć się bawić, dostarcza Wickey porady do montażu i obiecuje, ze pójdzie gładko! Dla pewności możesz zamówić tanią i praktyczna matę z gumy, którą umieścisz pod drążkiem. Wickey życzy dużo świetnej zabawy!

Wickey - Drążek gimnastyczny oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,32 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right