Karta kredytowa

Mogą Państwo zapłacić szybko, bezpiecznie i wygodnie kartą kredytową. Na końcu procesu składania zamówienia zostaną Państwo przekierowani na stronę operatora Państwa karty kredytowej. Proszę pamiętać, że realizacja transakcji może potrwać do dwóch dni roboczych.

Uwaga: nazwisko posiadacza karty kredytowej musi być takie samo jak nazwisko zamawiającego.

MasterCard Visa American Express


Przelew bankowy

Łatwa i bezpieczna płatność na konto bankowe. Nasze dane do płatności otrzymają Państwo na dalszym etapie składania zamówienia oraz w wiadomości e-mail. Czas dostawy rozpoczyna się po otrzymaniu przez nas płatności.

Płatność w PLN:
Wickey GmbH & Co. KG
mBankNr r-ku: 88 1140 1140 0000 2901 1800 1001
BIC/SWIFT: BREXPLPW
IBAN: PL88 1140 1140 0000 2901 1800 1001

W tytule przelewu należy koniecznie wpisać numer zamówienia.

Przelew bankowy


PayPal

Mogą Państwo płacić bezpiecznie, szybko i wygodnie za pośrednictwem PayPal. Po zakończeniu procesu zamawiania Zostaniesz przekierowany bezpośrednio do PayPal.

Uwaga: ze względu na warunki użytkowania serwisu PayPal opcja płatności PayPal może spowodować naliczenie opłat kursowych.

PayPal


Przelewy24

Możesz płacić bezpiecznie, szybko i wygodnie za pośrednictwem Przelewy24. Po zakończeniu procesu zamawiania zostaniesz przekierowany bezpośrednio do Przelewy24.

Przelewy24


ApplePay

Możecie Państwo szybko i wygodnie płacić za pomocą urządzenia Apple z usługą ApplePay, potwierdzając płatność w aplikacji portfelowej za pomocą funkcji identyfikowania użytkownika Face ID lub Touch ID na urządzeniu Apple. Proszę pamiętać, że wcześniej należy aktywować płatność na Państwa MacBooku w aplikacji portfelowej.

ApplePay

Uwaga!
Płacąc przez PayPal lub kartą kredytową wartość zamówienia zostanie naliczona w walucie euro. Stosowany jest aktualny dzienny kurs wymiany. Stały kurs wymiany (4,31 zł/€), możliwa różnica w stosunku do kursu wymiany w bieżącym dniu. W razie pytań skontaktuj się z nami.