• 10 lat gwarancji¹
  • Darmowa wysyłka od 250 zł
  • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
  • Elastyczne opcje płatności

Wybierz Wickey

Czy jest coś piękniejszego niż błyszczące oczy dziecka? Od ponad 25 lat naszą misją jest zapewnienie maluchom niezapomnianego dzieciństwa pełnego niekończących się przygód. Możesz się zrelaksować, gdy Twoje dzieci będą przeżywać wyjątkowe chwile z rodzeństwem i przyjaciółmi.

4 powody, które przekonują

Wickey oznacza:

  • Maksymalne bezpieczeństwo
  • Place zabaw zaprojektowane w Niemczech
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Wsparcie klientów

Poniżej wyjaśnimy szczegółowo, co to dokładnie znaczy.

Maksymalne bezpieczeństwo

Maksymalne bezpieczeństwo

Oczywiście bezpieczeństwo dzieci jest naszym priorytetem. Dlatego przykładamy dużą wagę do najwyższej jakości i bezpiecznej konstrukcji naszych produktów. Czy masz pytania dotyczące bezpieczeństwa naszych placów zabaw? Nasz dział obsługi klienta z przyjemnością Ci doradzi.

Nowość: znak jakości Wickey

Wyznaczamy sobie za cel dostarczenie najwyższej jakości i maksymalnego bezpieczeństwa. Każdy oryginalny plac zabaw Wickey jest teraz opatrzony naszym znakiem jakości.

Place zabaw zaprojektowane w Niemczech

10 lat gwarancji¹¹

Stawiamy na jakość, co gwarantuje, że wszystkie używane elementy drewniane są przetwarzane i produkowane w Niemczech. Na nasze wysokiej jakości drewniane place zabaw udzielamy 10-letniej gwarancji¹. Aby nie tylko zapewnić naszą gwarancję, lecz również zadbać o to, że plac zabaw jest bezpiecznie przymocowany do podłoża, do zamówienia należy dodać nasze kotwy gruntowe.

Impregnowane ciśnieniowo lite drewno

Impregnacja ciśnieniowa, która chroni przed wpływami środowiska, zapewnia nie tylko długą żywotność i długotrwałą zabawę. Sprawia również, że wyposażenie placów zabaw jest szczególnie łatwe w pielęgnacji, ponieważ nie jest wymagane dodatkowe malowanie, a to także chroni środowisko.

Doświadczenie zawsze zwycięża

Nasz pierwszy plac zabaw trafił do ogrodu wiele lat temu i zainspirował zarówno dzieci, jak i rodziców. Podobnie dzieje się dzisiaj. Przez stały rozwój naszych placów zabaw wspólnie z klientami dążymy do tego, co od pokoleń było naszym najwyższym celem: zadowolenie klienta.

Jesteśmy zachwyceni

Czy to plac zabaw, czy huśtawki, sektor prywatny lub publiczny: jesteśmy szczególnie dumni z tego, że nasze produkty inspirują miliony zadowolonych klientów z całej Europy. W naszej bogatej ofercie każda rodzina znajdzie dla siebie idealny drewniany plac zabaw.

Ponad 1 milion zadowolonych klientów

Wsparcie klientów

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Mają Państwo pytania lub potrzebują wsparcia? Nie zostawimy się bez wsparcia. Ponieważ w Wickey masz do dyspozycji osobistych i najnowocześniejszych cyfrowych pomocników. Doradzimy w wyborze odpowiedniego placu zabaw, pomożemy w montażu i odpowiemy na wszelkie inne pytania.

Infolinia wsparcia

Do idealnego placu zabaw

Znajdź idealny plac zabaw do swojego ogrodu dzięki naszym osobistym i indywidualnym poradom.

Aplikacja Bilt

Cyfrowe instrukcje 3D

Zaoszczędź 30% czasu potrzebnego na ustawienie placu zabaw dzięki naszym innowacyjnym instrukcjom krok po kroku wyświetlanym na smartfonie.

Ucz się od ekspertów

Montaż na wideo

Nasi profesjonaliści pokazują montaż placu zabaw w 10 prostych krokach w naszych szczegółowych instrukcjach wideo.

Przekonaliśmy Cię?

Znajdź teraz swój wymarzony plac zabaw

Do placów zabaw!
Ładuję...

Porównaj Produkty

chevron-right