Summer Sale! Oszczędź nawet do  35% – przedłużone do 14.08.2022 włącznie! Skorzystaj teraz

Wybierz Wickey

Ładuję...

Wybierz Wickey!

Marzeniem Wickey jest zachwycanie dzieci i inspirowanie ich do przeżywania własnych przygód. Czy jest na to lepsze miejsce niż własny dom? Całkowicie poświęciliśmy się rozwojowi bezpiecznych i kreatywnych zabawek ogrodowych i łóżek, aby dostarczać dziecięcej fantazji nowych, pełnych przygód impulsów.

10 lat gwarancji

Gdziekolwiek jesteś: od słonecznej wyspy przez legendarne królestwa do ukrytych miejscowości w środku dżungli: Udzielamy 10-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty z drewna o wysokiej jakości, przy zakupie naszych kotew wewnętrznych. Dwuletnia gwarancja na nasze doskonałe akcesoria.

Impregnowane drewno - dobrze przemyślane!

Nasze drewno jest porównywalne z naszymi filarami, na którym ustawiamy nasze fantazyjne światy. Dlatego największy nacisk kładziemy na najwyższą jakość: ochrona przed wpływami środowiska: przyjazne dzieciom i środowisku ciśnieniowe impregnowanie zapewnia nie tylko wysoką trwałość, ale także chroni wszystkie królestwa przygód i skarby przed wiatrem i pogodą. Bezpieczna przygoda na wszystkie pory roku!

Wyprodukowane w Niemczech

Oryginalne produkty o wysokiej jakości pochodzące ze zrównoważonej produkcji w Niemczech - czego chcieć więcej? Dzięki naszym produktom odkrywcy i poszukiwacze przygód startują w fantastyczną podróż z poczuciem bezpieczeństwa! Stawiamy na jakość: wszystkie używane elementy drewniane są przetwarzane i produkowane w Niemczech.

Ulubieniec europejskich klientów!

Pomysły powstają z marzeń. Już 20 lat temu narysowaliśmy na naszej mapie skarbów pierwszy plac zabaw i od tego czasu pozostaliśmy wierni ręcznym rysunkom. Czy to plac zabaw, czy huśtawka do prywatnego lub publicznego zastosowania: Miliony zadowolonych klientów ze wszystkich europejskich krajów znalazło już w naszym asortymencie swoich osobistych ulubieńców. Zostań częścią naszej dużej rodziny!

Bajeczne światy tematyczne!

Czy to pirat na szerokim morzu, astronauta we wszechświecie lub poszukiwacz złota w dżungli - Wickey rozwija marzenia w małe i duże przygody. Nasz asortyment to nie tylko zabawki ogrodowe jak place zabaw, huśtawki czy piaskownice - z nami można także pięknie śnić: Nasz różnorodny asortyment to także wyjątkowe łóżka dziecięce, które podobnie jak nasze place zabaw, można wzbogacić o nasze wspaniałe akcesoria.

Bezpieczna zabawa

Aby wszyscy piraci, odkrywcy i super bohaterowie mogli bezpiecznie odbywać swoje podróże przygodowe, nasze zabawki produkujemy i testujemy w Niemczech. Stosujemy wyłącznie starannie dobrane materiały, jak na przykład lite drewno i wysokiej jakości kotwy czy zacisk do huśtawek. Obok kreatywnego wzornictwa szczególną uwagę zwracamy na bezpieczną konstrukcję naszych produktów. Dzięki takiemu podejściu nawet najbardziej zabawne gry pozostają stale bezpiecznym przeżyciem.