• 10 lat gwarancji¹
 • Darmowa wysyłka od 250 zł
 • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
 • Elastyczne opcje płatności

Plac zabaw dla dzieci w ogrodzie

Własny plac zabaw Wickey w ogrodzie to z pewnością najlepszy prezent, jaki może dostać Twoje dziecko. Przytulny dom na palach, sportowy plac zabaw ze ścianą wspinaczkową lub klasyczny plac zabaw ze zjeżdżalnią i huśtawką dla dzieci – wybór jest tak różnorodny, jak różne są preferencje dzieci. W sklepie internetowym Wickey możesz kupić swój indywidualny plac zabaw Wickey.

Gdy już zmontujesz swoją wieżę wspinaczkową, Twoje dzieci będą się nią cieszyć przez wiele lat. Wykonane z masywnego drewna sprzęty do zabawy są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe. Mocne belki są idealne do zabawy i huśtania dla wielu dzieci, na przykład na przyjęciu urodzinowym. Plac zabaw Wickey z piaskownicą i huśtawką podwójną nadaje się idalnie do każdej zabawy - w Indian, książęta i księżniczki, czy dzikie zwierzęta. Nic nie ogranicza dziecięcej fantazji. Dzięki różnorodnym akcesoriom do placów zabaw możesz wykazać się kreatywnością: rozszerzaj i uzupełniaj swój plac zabaw Wickey o siedziska do huśtawki dla dzieci w każdym wieku, sprzęty gimnastyczne i kolorowe akcesoria do zabawy.

Wysokiej jakości place zabaw w przystępnej cenie

Place zabaw Wickey dla dzieci to niczym nieskrępowana zabawa i maksymalne bezpieczeństwo. Drewniane belki są wykonane z wysokiej jakości drewna. Dodatkową stabilność zapewniają dostarczone w zestawie śruby do drewna. Na śruby należy założyć idealnie dopasowane osłony zabezpieczające. Osłony śrub zapewniają bezpieczeństwo Twojego dziecka. Wickey zawsze dba o najwyższą jakość: produkcja placów zabaw i domek dla dzieci z drewna jest profesjonalnie nadzorowana, a przed wysyłką towaru przeprowadzana jest dokładna kontrola jakości.

W przeciwieństwie do placów zabaw z tworzywa sztucznego, drewniany plac zabaw ma wiele zalet. Oczywiście podczas produkcji mamy na uwadze także ochronę środowiska. Do produkcji naszych placów zabaw dla dzieci wykorzystujemy drewno świerkowe i sosnowe z północnej i środkowej Europy, pochodzące ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Trwałość i wytrzymałość drewna zapewnia impregnacja ciśnieniowa środkiem Tanalith E 3475, podczas której z drewna wtłaczana jest woda z impregnatem. Dzięki temu placu zabaw lub domu na palach nie trzeba dodatkowo lakierować ani zabezpieczać.

Nasze wieże wspinaczkowe i piaskownice są dostępne w różnych rozmiarach i kategoriach cenowych do samodzielnego montażu. Jeśli szukasz placu zabaw w przystępnej cenie, ucieszysz się z naszych licznych promocji. W sklepie internetowym Wickey przez cały rok można znaleźć produkty w promocyjnych cenach. Kup na przykład ramę huśtawki w przystępnej cenie lub plac zabaw w promocji. Kup na przykład huśtawke albo wieże wspinaczkową w obniżonej cenie. Atrakcyjne promocje i wiele informacji znajdziesz na naszych stronach w mediach społecznościowych.

Duży wybór placów zabaw Wickey

W sklepie internetowym Wickey znajdziesz ogromny wybór wspaniałych placów zabaw ze zjeżdżalnią w niepowtarzalnych wzorach. Wickey oferuje wspaniałe możliwości do zabawy dla Twoich dzieci zarówno w małych, jak i dużych ogrodach. Dom na palach lub domek na drzewie to przytulne miejsce do zabawy dla dzieci. Każdy plac zabaw pomaga rozwijać koordynację i ruchliwość dziecka. Place zabaw Wickey z huśtawką lub zjeżdżalnią są przeznaczone dla dzieci od 3 lat. Dzieci będą z przyjemnością zjeżdżać po zjeżdżalni z naszych różnorodnych drewnianych placów zabaw o wysokości podestu od 90 cm do 120 cm i korzystać z huśtawki ile tylko się da. Starsze dzieci polubią szaleństwa i wspinaczkę na place zabaw o wysokości podestu od 150 cm do 210 cm. W dużych ogrodach możesz zbudować całe królestwo z własnym placem zabaw dla Twoich dzieci. Jeśli chcesz rozszerzyć plac zabaw i szukasz nowych przygód, Wickey oferuje duży wybór wspaniałych akcesoriów i urządzeń na place zabaw. Wybór jest ogromny: od huśtawek dla niemowląt, poprzez huśtawki „bocianie gniazdo”, ścianki wspinaczkowe, aż po sportowe rozszerzenia takie jak kosz do koszykówki czy trapez gimnastyczny. Wickey oferuje nieskończone możliwości tworzenia indywidualnego placu zabaw za pomocą różnych akcesoriów! Odkryj tutaj swoje nowe ogrodowe urządzenia do zabawy. A poza tym plac zabaw bez zjeżdżalni na pewno zmieści się do każdego ogrodu.

Samodzielna budowa placu zabaw

Zanim ustawisz plac zabaw, czy to w małym ogrodzie, czy na dużej powierzchni, sprawdź strukturę podłoża. Od niego zależy, jakich kotew gruntowych będziesz potrzebować do zamocowania. Stabilność sprzętu do zabaw można poprawić, wyrównując podłoże. Aby zagwarantować maksymalną stabilność i bezpieczeństwo, Wickey zaleca zamocowanie placu zabaw z huśtawką za pomocą kotew zabetonowanych w ziemi. Dodatkową ochronę zapewnią rozłożone na ziemi maty bezpieczeństwa Wickey. Gdy tylko otrzymasz przesyłkę, zanim jeszcze rozpoczniesz montaż, sprawdź, czy przesyłka zawiera wszystkie zamówione elementy. Najlepiej zrobić to od razu po otrzymaniu dostawy. Odpowiedzi na pytania dotyczące naszego drewna znajdziesz na naszych stronach z najczęściej zadawanymi pytaniami. Dzięki łatwemu montażowi, projekt „Samodzielna budowa placu zabaw” zakończy się sukcesem i radością dla całej rodziny!

Nasza porada: mimo że do montażu placu zabaw nie są potrzebne profesjonalne umiejętności, zalecamy przeprowadzanie go w dwie osoby. Więcej placów zabaw oraz placów zabaw ze zjeżdżalnią i huśtawką znajdziesz również w FATMOOSE!

Wickey - Place zabaw oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,3 z 5 gwiazdek.

FAQ

 • Jaką wysokość platformy może/powinna mieć wieża do zabawy?

  Zazwyczaj wysokość platformy wieży do zabawy wynosi od 1,20 m do 2,50 m. Ważne jest jednak, aby wziąć pod uwagę wiek dziecka, specyfikacje producenta i lokalne przepisy, aby zapewnić odpowiednią i bezpieczną wysokość platformy.

 • Jakiej farby mogę użyć do pomalowania placu zabaw?

  Plac zabaw należy pomalować trwałą farbą do zastosowań zewnętrznych, która jest bezpieczna dla przyrody i dzieci oraz posiada certyfikat zgodności z normą DIN EN 71 część 3. Popularne są kolorowe kombinacje lub naturalne kolory drewna. Wcześniej oczyść i przeszlifuj plac zabaw, aby uzyskać optymalną przyczepność farby.

 • Kiedy jest idealny czas na zbudowanie wieży do zabawy w ogrodzie?

  Zbuduj plac zabaw w ogrodzie wiosną lub latem, gdy podłoże jest suche i stabilne. Upewnij się, że wieża znajduje się na równym podłożu i że jest wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić bezpieczne środowisko.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right