Oszczędź nawet do  35% - przedłużone do 29.05.2022 włącznie! Skorzystaj teraz

Znajdźcie perfekcyjny plac zabaw!

Plac zabaw w 3 krokach

Price
Price
Jak duży jest Państwa budżet?
Next step (0)
Help Me Choose
Jak duży powinien być Twój plac zabaw?
Rozmiar S - (1,5-8 m²)
Rozmiar M - (8-15 m²)
Rozmiar L - (15-25 m²)
Rozmiar XL - (25-50 m²)
Next step (0)
Help Me Choose
Jakie warunki musi koniecznie spełnić Państwa plac zabaw?
Z huśtawką
Bez huśtawki
Ze zjeżdżalnią
Bez zjeżdżalni
Huśtawka bocianie gniazdo
Piaskownica
Drabina wspinaczkowa
Moduł wspinaczkowy
Drążek gimnastyczny
Dach drewniany
Dach z plandeki
Domek dziecięcy
Sklep z markizą
Most wiszący
Solidne schody z poręczą
Stolik piknikowy
Load results (0)
0 odkryj pasujące produkty
Ładuję...

Wyprzedaż

  1. Huśtawka Wickey Smart Shake
    • Wymiary: D368 x S390 cm
    • Huśtawka drewniana ze zjeżdżalnią, wspinaczką i podestem na wysokości 120 cm
    2.119,95 zł 3.079,95 zł

Kupuj korzystnie plac zabaw online

Nasz sklep Wickey oferuje mnóstwo różnorodnych placów zabaw dla dzieci. Poszperaj w spokoju w poszukiwaniu okazji i rozejrzyj się za najlepszymi ofertami. Czy to huśtawka, czy plac zabaw - każdy znajdzie coś dla siebie!

To dla nas ważne, aby umożliwić Twoim dzieciom zabawę pełną przygód. Bo wszyscy mali bohaterowie są głównymi postaciami w ich własnym świecie fantazji. Jednocześnie nasze wyjątkowe produkty zachęcają do ruchu na świeżym powietrzu i kreatywności.

W Wickey znajdziesz całoroczne zabawki jak huśtawki i piaskownice z drewna w świetnych cenach promocyjnych. A to wszystko w wysokiej jakości Wickey: wszystkie oferty od akcesoriów do wież zabaw, aż do domów na palach ze zjeżdżalnią, przekonują dzięki wysokiej jakości drewna o dożywotniej impregnacji ciśnieniowej. Dzięki pstrokatym kolorom i zabawkowym detalom ogród i dziecięcy pokój zamienią się w zaczarowany raj do zabawy. Przejrzyj nasze korzystne cenowo oferty i wśród wszystkich przecenionych placów zabaw znajdź swoich faworytów. W ten sposób sprawisz, że oczka Twojego dziecka z pewnością się zaświecą.

Nasze place zabaw: niedrogie, a jednocześnie najwyższej jakości

Własny plac zabaw w ogrodzie to zabawa na świeżym powietrzu i huśtanie się na wyścigi z przyjaciółmi - a to wszystko w przystępnej cenie. Dlatego Wickey regularnie proponuje oferty tygodnia. Odkryj kreatywne place zabaw, które produkowane są z najwyższą starannością w Niemczech: od wież wspinaczkowych z dwoma huśtawkami i piaskownicą, aż do domków na drzewie ze zjeżdżalnią, dla każdej rodziny mamy pasującą okazję. Nasze place zabaw z drewna podestem o wysokości 90 cm do 210 cm przystosowane są dla dzieci w różnym wieku. Odkryłeś idealną ofertę, ale Twoi piraci koniecznie chcieliby koło sterowe lub chwyty wspinaczkowe na burcie? Spełnij marzenie Twoich poszukiwaczów przygód! Bo każdą wieżę wspinaczkową Wickey można uzupełnić dzięki kolorowym akcesoriom do placów zabaw. Dzięki temu spełnione będą indywidualne potrzeby zabawy Twoich marynarzy. Zaglądaj do nas regularnie, żeby nie przegapić żadnej okazji!

Huśtawki i piaskownice z drewna

Wszystkie dzieci cieszą się zabawą pod gołym niebem. Zdjąć skarpetki z nóg i zanurzyć palce w luźnym, złotym piasku. Budować spektakularne zamki z piasku i bujać się wysoko w powietrzu na huśtawce dziecięcej. Oprócz placów zabaw w naszym sklepie internetowym oferujemy także wspaniałe piaskownice i huśtawki w przystępnych cenach. Piaskownice Wickey dostępne są w różnych wariantach: kwadratowe piaskownice lub piaskownica statek dla Twojego marynarza. Rozmiar wybierz na podstawie powierzchni w ogrodzie lub ilości poszukiwaczy przygód. Dodatkowo zamów online huśtawkę z drewna w korzystnej cenie, aby wyczarować swoim dzieciom prawdziwy raj do zabawy we własnym ogrodzie. Przejrzyj nasze wyprzedaże Wickey, aby nie przegapić żadnej promocji na nasze huśtawki i piaskownice.

Nasza rada: zostań naszym fanem w mediach społecznościowych i jako pierwszy otrzymuj informacje o nowych produktach i świetnych promocjach. Zaglądaj regularnie na Facebook i Instagram i daj się zainspirować. Pozostałe świetne zabawki znajdziesz także w firmie FATMOOSE!