Oszczędź nawet do  35% ! Skorzystaj teraz

Zamawianie i Wysyłka

Ładuję...

Ile wynoszą koszty przesyłki mojego zamówienia?

 

 

 
Wysyłka

 


Polska

Zamówienia od
250 zł
0,00 zł
Zamówienia poniżej
250 zł
25,00 zł

Nasze artykuły zakupione w polskim sklepie internetowym mogą zostać dostarczone tylko do Polski.

Jak zostanie wysłane moje zamówienie?

W zależności od wielkości zamówienia towar wysyłamy firma kurierską lub spedycją.

Małe paczki wysyłamy przez DHL, GLS , DPD lub UPS. Po wysłaniu paczki otrzymują Państwo potwierdzenie wysyłki wraz z numerem nadawczym. Dotyczy to przede wszystkim akcesoriów.

Duże paczki, takie jak place zabaw i huśtawki są dostarczane przez spedycję. Dostawa następuje po wcześniejszym umówieniu terminu dostawy z przewoźnikiem. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany ręcznie, wtedy prosimy Państwa o pomoc.

Kiedy będzie wysłane moje zamówienie?

Dane dotyczące terminów dostawy znajdą Państwo na odpowiedniej stronie dotyczącej konkretnego artykułu. Terminy te są zależne od wielkości i samego artykułu. Zasadniczo należy przyjąć iż w przypadku zamówienia większej ilości artykułów obowiązuje najdłuższy czas realizacji, wymieniony dla któregokolwiek artykułu.

W przypadku produktów, dostarczanych przez spedycję, jak na przykład wieże zabawowe i huśtawki, dostawa następuje po wcześniejszym telefonicznym kontakcie pomiędzy spedycja a Państwem. Z tego względu jest bardzo ważne, aby podali Państwo koniecznie prawidłowy numer telefonu.