• 10 lat gwarancji¹
  • Darmowa wysyłka od 250 zł
  • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
  • Elastyczne opcje płatności

Ulubione kategorie

Haki do huśtawek i obejmy do huśtawek

Place zabaw Wickey z huśtawką oraz huśtawki drewniane są standardowo dostarczane z hakami do huśtawki i obejmami do huśtawki. Jeśli zbudujesz swój indywidualny plac zabaw i chcesz na przykład dodać do niego później huśtawkę, znajdziesz tutaj odpowiednie gwintowane haki do huśtawki lub obejmy do huśtawki z karabinkiem do Twojego projektu samodzielnej budowy huśtawki. Aby zapewnić bezpieczeństwo małych łowców przygód, w konstrukcji huśtawki nie może zabraknąć stabilnego haka do huśtawki. Modele specjalne z siedziskami do huśtawki, na przykład takie, jak huśtawka podwójna, wymagają specjalnych mocowań. Znajdziesz je również w sklepie internetowym! Huśtawka we własnym ogrodzie, czy to pojedyncza, czy podwójna, jest wspaniałym miejscem do zabawy, które zachwyci każde dziecko.

Zamocuj kolorowe chwyty wspinaczkowe na pochyłej lub prostej ściance wspinaczkowej. Dzięki nim Twoje dzieci pokonają każdą przeszkodę. Gdy już wdrapią się na plac zabaw, przez teleskop będą mogły wypatrywać dzieci sąsiadów. Kolorową zjeżdżalnią można za to szybko zjechać na dół.

Mocowanie siedziska do belki

Wszystkie haki do huśtawek i obejmy do huśtawek przekonują wysoką jakością oraz atrakcyjnymi cenami i bardzo łatwo jest je zamontować do huśtawek Wickey. Oprócz tego są wyjątkowo odporne na warunki pogodowe, ponieważ mocowanie huśtawki jest ocynkowane, albo wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu ogrodowe urządzenia do zabawy sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Niemal wszystkie gwintowane haki do huśtawek są dostarczane z karabinkiem z nylonowymi łożyskami, do których mocowana jest lina lub łańcuch huśtawki. Jako alternatywę można u nas znaleźć także haki do huśtawek z klasycznym hakiem pałąkowym.

W odróżnieniu od gwintowanych haków do huśtawek, obejmy do huśtawek z karabinkiem opasują drewnianą belkę huśtawki. Mamy w ofercie oba rodzaje: obejmy do huśtawek do belek i przekroju czworokątnym oraz do belek o przekroju okrągłym. Przy wyborze proszę zwrócić uwagę na różne średnice.

Za pomocą stabilnych haków i obejm można zamocować niemal wszystkie siedziska do huśtawek. Nie ma znaczenia, czy chcesz zawiesić huśtawkę bocianie gniazdo, zamocować hamak, czy zamontować huśtawkę XXL dla kilku osób. Rozstaw haków do huśtawek należy dobrać do danego modelu huśtawki.

Publiczne place zabaw i mocowanie huśtawki do podłoża

Oprócz ocynkowanych haków stalowych do ogrodu Wickey oferuje także akcesoria do huśtawek do użytku publicznego. Ogrodowe urządzenia do zabawy na placu zabaw lub kempingu muszą mieć certyfikat zgodności z normą EN 1176. W Wickey możesz kupić zarówno ocynkowane haki do huśtawek, jak i haki do huśtawek premium ze stali nierdzewnej do użytku publicznego.

Oprócz wysokiej jakości haków do huśtawek ważne jest przede wszystkim zakotwienie i zamocowanie huśtawki w podłożu. W naszym asortymencie produktów z działu „Maty gumowe i kotwy” znajdziesz odpowiednie kotwy oraz maty bezpieczeństwa do huśtawek dla dzieci lub placu zabaw Wickey. Drewniane słupki należy zabetonować z kotwami w podłożu. Nasze haki do huśtawek, obejmy do huśtawek, kotwy bezpieczeństwa i maty bezpieczeństwa to idealne wyposażenie na każde dziecięce urodziny małych bohaterów.

Czy wiedziałeś? Oprócz pojedynczych drewnianych huśtawek i placów zabaw Wickey z huśtawką znajdziesz u nas także niesamowity domek dla dzieci z huśtawką. Domek dla dzieci jest miejscem, w którym dzieci mogą przyjemnie same spędzać czas lub przeżywać ekscytujące przygody. Zajrzyj do naszego sklepu i daj się zainspirować!

Wickey - Mocowania do huśtawek oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,3 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right