Oszczędzaj na naszym SPRING SALE

Ulubione kategorie

Wickey kółka gimnastyczne

Jak prawdziwy profesionalista możesz gimnastykować się z naszymi kółkami gimnastycznymi! Tutaj w Wickey prowadzimy sortyment z kółkami gimnastycznymi z różnych materiałów o różnych kolorach oraz kształtach. Dla zwinniaków mamy kółka z tworzywa sztucznego, które mają zabawne buźki misi, których liny do twojego wzrostu dopasować możesz. Z naszymi kółkami z drewna możesz zorganizować olimpiadę ze swojimi przyjaciółmi a z naszym trapezem z metalowymi lub plastikowymi kółkami uzyskasz uczucie jak byś grał w cyrku! Wiesz co naprawdę fajne w Wickey jest? Jeśli zechcesz więcej, możesz przez wszystkie pasujące do siebie Wickey produkty, dobudować np. huśtawkę, zabawną, falistą zjeżdżalnię lub nawet całą wieżę zabaw do twojich kółek gimnastycznych i przeżywać codziennie nowe przygody. Wickey dopasuje się do wielkości twojego ogrodu i twojich życzeń np. poprzez duży wybór kolorów. Napewno znajdziesz swój ulubiony!

Twoji rodzice nie muszą się martwić: cały sortyment Wickey ma sprawdzoną jakość oraz bezpieczeństwo, można go szybko i łatwo zmontować poprzez nawiercone wcześniej części oraz łatwą i zrozumiałą instrukcję montażu. Bardzo dumni jesteśmy w Wickey również z naszego ciśnieniowo impregnowanego, masywnego drewna, które również jak proszkowo malowany metal odporne jest na zmienne waruki atmosferyczne.

Wickey - Kółka gimnastyczne oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 5 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right