Oszczędź nawet do  35% - przedłużone do 29.05.2022 włącznie! Skorzystaj teraz

Znajdźcie perfekcyjny plac zabaw!

Plac zabaw w 3 krokach

Price
Price
Jak duży jest Państwa budżet?
Next step (0)
Help Me Choose
Jak duży powinien być Twój plac zabaw?
Rozmiar S - (1,5-8 m²)
Rozmiar M - (8-15 m²)
Rozmiar L - (15-25 m²)
Rozmiar XL - (25-50 m²)
Next step (0)
Help Me Choose
Jakie warunki musi koniecznie spełnić Państwa plac zabaw?
Z huśtawką
Bez huśtawki
Ze zjeżdżalnią
Bez zjeżdżalni
Huśtawka bocianie gniazdo
Piaskownica
Drabina wspinaczkowa
Moduł wspinaczkowy
Drążek gimnastyczny
Dach drewniany
Dach z plandeki
Domek dziecięcy
Sklep z markizą
Most wiszący
Solidne schody z poręczą
Stolik piknikowy
Load results (0)
0 odkryj pasujące produkty
Ładuję...

Huśtawki kubełkowe

Huśtawki dla niemowląt Wickey

Z huśtawką kubelkową dla niemowląt firmy Wickey mogą już najmłodsi się wysoko huśtać! W bezpiecznym siedzisku szybują w powietrze, ścigają się z promieniami słońca, a świeża bryza owiewa im noski. Czy to dla użytku domowego, czy publicznego: Wickey oferuje wybór wielu różnych siedzisk dla niemowląt, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nieważne, czy siedzisko będzie zamontowane na huśtawce, czy na wieży zabaw, obie opcje sa możliwe. Zarówno drewniane huśtawki do użytku wewnętrznego z wytrzymałego drewna, jak i również odporne na warunki pogodowe siedziska do ogrodu z tworzywa sztucznego dostarczają najmłodszym wiele radości i rozwijają jego zmysł równowagi.

Jak przymocuję poprawnie huśtawke?

Zanim może rozpocząć się zabawa, siedzisko musi zostać odpowiednio zamontowane. Prosto przymocuj wybrane siedzisko kubelkowe albo obejmą do huśtawki, albo klasycznym zawiesiem z karabińczykiem. Wykonane z solidnej stali akcesoria do huśtawek wytrzymaja najdzikszą podniebną przygode.

Bezpieczeństwo Twojego dziecka stoi u nas na pierwszym miejscu. Dlatego wszystkie nasze siedziska do huśtawek – nieważne, czy do użytku prywatnego, czy publicznego- są sprawdzone pod względem bezpieczeństwa i zapewniają wysoka jakość. Regulowane liny pozwalają na bezproblemowe dopasowanie wysokości siedziska. Również pasy bezpieczeństwa w siedziskach kubełkowych zapobiegaja ryzyku obrażeń. W takiej bezpiecznej huśtawce możesz swoją pocieche bez obaw wzbijać w powietrze. Dodatkowo polecamy wyłożyć obszar wokól huśtawki matami ochronnymi.

Huśtawki dla wszyskich grup wiekowych

W naszym sklepie znajdziesz kilka modeli huśtawek kubełkowych, których wielkość można zmieniać. Tym sposobem huśtawka rośnie wraz z wiekiem dziecka i może być używana od poczatkowych lat aż do okresu szkolnego. Kawałek po kawałku możesz demontowac najpierw przednią cześć, potem oparcie huśtawki, aż na końcu zostanie klasyczne siedzisko. Również na zimowe miesiące Wickey posiada odpowiednie rozwiazanie: stylowa domowa huśtawka z drewna przyprawi uśmiech na twarzy każdego małego dziecka. Z kolei z mamą i tatą można najlepiej razem huśtać się na bocianim gnieździe. Obok huśtawek w rożnych wzorach, kolorach i rozmiarach, Wickey oferuje również pasujace dodatki. U nas znajdziesz szeroki wybór obejm, zawiesi i lin przedłużających do huśtawek.

Urządzenia ogrodowe do zabawy dla dzieci

Kreatywne ogrodowe huśtawki kubełkowe mogą być przymocowne na oryginalnych wieżach zabaw. Są one przeznaczone dla dzieci od 3 lat i wraz ze zjeżdżalnia, domkiem zabaw i piaskownicą tworzą idealny raj do zabawy dla dzieci.

Przekonaj się sam i odkryj obok wspaniałych huśtawek również bogaty wybór urządzeń ogrodowych do zabawy w sklepie online Wickey. Czy to sportowa wieża wspinaczkowa, klasyczna huśtawka podwojna, czy też ogromna piaskownica. Z drewnianymi urządzeniami do zabawy firmy Wickey każde dziecko stanie się małym odkrywcą. Wiecej wspaniałych ofert zanajdziesz również na stronie FATMOOSE.