Oszczędzaj na naszym SPRING SALE

Place zabaw w stylu Disneya

Własny place zabaw Wickey w ogrodzie w unikalnym designie Disneya stanie się najlepszym prezentem dla twojego dziecka. Sportowy plac zabaw z postaciami Disneya, domek Myszki Miki dla dzieci, czy klasyczny plac zabaw z Spider-Manem dla dzieci – twoje pociechy mogą wybierać pomiędzy różnymi modelami z ulubionymi bohaterami, dopasowanymi do ich najukochańszych gadżetów Disneya. Nasze place zabaw z piaskownicami dostępne są w różnych rozmiarach i przedziałach cenowych. Ci, którzy chcą kupić produkty Disneya, mają do wyboru cztery przygodowe światy z naszymi ekskluzywnymi modelami. W naszym sklepie internetowym Wickey znajdziesz idealny plac zabaw od Myszki Miki, produkty Króla Lwa czy modele od Krainy lodu i Spider-Mana dla dzieci. Wybierz także pomiędzy kompaktowymi i dużymi placami zabaw lub wieża wspinaczkowa, w zależności od potrzeb twoich małych fanów Disneya i dostępnego miejsca.

Wieże do wspinaczki i place zabaw z drewna ożywiają bohaterów

Szczególnie ważna jest dla nas jakość naszego drewna w naszych produktach. Dlatego produkcja wież do wspinaczki i placów zabaw z drewna w designie Disneya jest profesjonalnie nadzorowana. Dekorowane naszą wysokiej jakości nadrukowaną plandeką, ulubione postacie ożywają - niezależnie od tego, czy dla dzieci największym bohaterem jest Myszka Miki, czy Anna i Elsa z Krainy lodu. Gdy już zbudujesz plac zabaw w stylu Disneya, Twoje dzieci będą miały zapewnioną wieloletnią zabawę. Place zabaw są wykonane z impregnowanego drewna litego, co czyni je wyjątkowo wytrzymałymi i pozwala im wytrzymać wszystkie warunki atmosferyczne na zewnątrz. Stabilne belki pozwalają na zabawę wielu dzieci jednocześnie, co jest idealne na przyjęcia urodzinowe dla dzieci lub imprezy ogrodowe. Niezależnie od tego, czy dzieci oczarowują ogród magią Elsy, czy bawią się na wieży do wspinaczki zabawkami Spider-Mana – plac zabaw Wickey z piaskownicą doskonale wpasowuje się w każdą zabawę. Do montażu placu zabaw w ogrodzie masz do dyspozycji różne opcje, takie jak kotwy gruntowe, kotwy podstawowe czy kotwy kątowe. Maty bezpieczeństwa w ogrodzie wokół drewnianego placu zabaw dodatkowo zapewniają bezpieczeństwo, szczególnie przy wieżach do wspinaczki z huśtawką lub zjeżdżalnią.

Długotrwała zabawa z drewnianymi placami zabaw od Wickey

Oczywiście przy produkcji mamy na uwadze także środowisko. Zarówno dla naszych większych, jak i mniejszych place zabaw pozyskujemy drewno świerkowe i sosnowe z Europy Wschodniej i Środkowej, pochodzące z zrównoważonej gospodarki leśnej. Impregnacja ciśnieniowa zapewnia trwałość i wytrzymałość, ponieważ jest wpompowywana wodą do drewna. Dlatego nie ma potrzeby malowania lub lakierowania ogrodowego domku zabaw lub placu zabaw w designie Disneya.

Wickey - Disney oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 5 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right