Wickey – Create your own adventure!

Co jest piękniejsze niż błyszczące oczka dzieci? Z tego powodu wzięliśmy sobie za zadanie, sprawić by dziecka serce biło szybciej. Naszymi wysoko jakościowymi placami zabaw, domkami, huśtawkami oraz piaskownicami z drewna jak i zabawnymi akcesoriami wnosimy fantastyczny świat przygody dla Państwa dziecka prosto do domu!

Na początku lat 90 szef firmy Guido Goyen zaprojektował i sprzedał pierwszy plac zabaw. Najpierw place zabaw były sprzedawane za pośrednictwem handlarzy. Gdy końcem lat 90 rozpowszechnił się internet, Guido zaczął sprzedawać swoje produkty na własną rękę w sieci. Sprzedaż w internecie okazała się sukcesem. W 2009 roku narodziła się firma Wickey, w której pod tą nazwą zaczęły być sprzedawane place zabaw dla dzieci. Od tej pory firma ciągle rośnie i sprzedaje swoje place zabaw na całą Europę. Dodatkowo firma rozszerzyła swój sortyment o łóżka dla dzieci.

Dziś cechujemy się dużym zasobem wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników, którzy dzielą nasze firmowe motto. Naszych pracowników dzielimy na następujące działy: marketing, IT, dział rozwoju i grafika produktu, finanse i personel, logistyka, produkcja i sprzedaż oraz dział obsługi klienta.

Kto należy do naszych klientów?

Wiedzieliście Państwo, że w ponad 500.000 ogródkach w Europie stoi plac zabaw Wickey. Poprzez stale rosnący Know-How oferujemy nie tylko place zabaw do użytku prywatnego, ale produkujemy także certyfikowane place zabaw według normy EN 1176 do użytku publicznego. Dzięki temu znajdą Państwo plac zabaw także z przeznaczeniem do przedszkola lub miejsc publicznych.

Dział obsługi klienta oraz uprzejmość stoją u nas na pierwszym miejscu

Nasz dział obsługi klienta odpowie bardzo chętnie i kompetentnie na Państwa pytania. Miła obsługa jest dla nas bardzo ważna. Z ponad 1 milionem klientów w całej Europie jesteśmy jednym z największych producentów w sektorze placów zabaw oraz oferujemy dzięki naszemu doświadczeniu kompetentne porady, dobrą obsługę oraz wysokojakościowe produkty.

Jakość, bezpieczeństwo oraz zaufanie

Do naszych placów zabaw używamy wyłącznie wysokojakościowych artykułów oraz najlepszej jakości drewna, ponieważ bezpieczeństwo Państwa dzieci stoi u nas na pierwszym miejscu.

  • Wyprodukowano w Niemczech
  • Stabilna i wytrzymała konstrukcja
  • Oszlifowane oraz fazowane drewno
  • Wysokojakościowe drewno
  • Specjalne dwuczęściowe nakładki ochronne
  • Sprawdzona jakość
  • Monitorowana produkcja
  • Masywne obramowanie