Huśtawki

 1. Huśtawka Wickey Smart Shake
  • Wymiary: D368 x S390 cm
  • Huśtawka drewniana ze zjeżdżalnią, wspinaczką i podestem na wysokości 120 cm
  3.079,95 zł 2.129,95 zł
 2. Huśtawka Wickey Prime Sky Runner
  • Wymiary: D311 x S264 cm
  • Podwójna huśtawka z dobudówką do wspinaczki i podestem
  2.149,95 zł 1.819,95 zł
 3. Huśtawka Wickey Prime Sky Slider
  • Wymiary: D311 x S395 cm
  • Huśtawka dziecięca z drewna z falowaną zjeżdżalnią
  2.689,95 zł 2.279,95 zł
 4. Huśtawka Wickey Smart Sugar
  • Wymiary: D313 x S390 cm
  • Huśtawka drewniana dla dziewczynek ze zjeżdżalnią i dachem
  2.379,95 zł 2.029,95 zł

Drewniane huśtawki

Własna huśtawka ogrodowa to spełnienie dziecięcych marzeń. Huśtawką drewnianą Wickey sprawisz swojemu dziecku ogromną radość. Z bratem lub siostrą, kolegą lub koleżanką, huśtanie się na huśtawce dla dzieci to wielka przyjemność dla dzieci w każdym wieku i doskonała możliwość wspólnej zabawy w na świeżym powietrzu. Odkryj zalety huśtawki drewnianej w porównaniu z huśtawkami metalowymi!

Ramy huśtawek i stelaże do huśtawek

Najlepsza w drewnianej ramie huśtawki Wickey jest możliwość indywidualnej aranżacji i rozszerzania. Dzięki różnym możliwościom ustawienia z drewnianej huśtawki dla dzieci Wickey można korzystać przez wiele lat. Huśtawkę dla niemowląt można z łatwością wymienić na siedzisko do huśtawki dla dzieci do 3 lat. A gdy dzieci podrosną i będą bardziej odważne, można na przykład rozszerzyć huśtawki o sprzęt gimnastyczny lub nawet zamówić huśtawkę ze zjeżdżalnią. Do ramy huśtawki idealnie pasuje piaskownica do ogrodowych szaleństw. Oczywiście na huśtawkach może się huśtać więcej niż dwoje dzieci: na dużej huśtawce bocianie gniazdo lub wygodnej huśtawkce podwójnej huśta się także rodzeństwo i dzieci z sądziedztwa.

Drewniana rama huśtawki nie tylko ładnie i naturalnie wygląda, ale też dzięki wytrzymałym belkom doskonałej jakości zapewnia bezpieczeństwo podczas huśtania. Za pomocą kotew, które należy zabetonować w ziemi w ogrodzie, nawet podczas bardzo wysokiego huśtania zagwarantowana jest stabilność. Drewno impregnowane ciśnieniowo, którego używamy w naszych sprzętach do zabaw, nie wymaga dodatkowej ochrony. Stabilne belki są odporne na każdą pogodę i wytrzymają każdą dziecięcą imprezę urodzinową. Dzięki nieskomplikowanej instrukcji montażu można szybko zmontować stelaż do huśtawki - z lub bez zjeżdżalni. Wybierz pasujące siedzisko do huśtawki, które w prosty sposób zamontujesz za pomocą obejm do huśtawki. I już można się huśtać!

Huśtawka ze zjeżdżalnią

Przy wyborze stelaża do huśtawki najważniejsze jest to, ile miejsca masz do dyspozycji w ogrodzie na sprzęty do zabaw dla dzieci. Mniejsze huśtawki ogrodowe są tak kompaktowe, że pasują nawet do bardzo małych ogródków. Jeśli jest dużo miejsca, można pozwolić sobie na ustawienie od razu huśtawki ze zjeżdżalnią: takie ramy huśtawki Wickey to idealny wybór, ponieważ dzieci mogą się bawić na huśtawce podwójnej, zjeżdżalni falistej i drabince wspinaczkowej. Dzięki wytrzymałym słupkom 7x7 cm i belce huśtawki 9x9 cm gwarantowana jest nie tylko dobra zabawa, ale i bezpieczeństwo. W sklepie internetowym Wickey znajdziesz także klasyczne stelaże do huśtawek doskonałej jakości. Drewniane huśtawki są dostępne w różnych rozmiarach i dzięki słupkom 7x7 cm oraz belce huśtawki 9x9 cm zapewniają niezbędną stabilność. A może wolisz huśtawkę z dodatkową siatką? Zaglądaj też regularnie na wyprzedaż Wickey, gdzie możesz znaleźć huśtawki dla dzieci ze zjeżdżalnią w lub plac zabaw ze zjeżdżalnią w atrakcyjnej cenie.

Samodzielnie zbuduj i rozszerz huśtawkę Wickey

Huśtawka ogrodowa Wickey będzie towarzyszyć Twojemu dziecku przez wiele lat i wraz z nim się rozwijać. Możesz zbudować huśtawkę samodzielnie, a potem rozszerzać ją według potrzeb. Siedziska do huśtawek można wygodnie dobrać do wieku i liczby dzieci oraz do indywidualnych potrzeb rodziny. A dla najmłodszych wśród naszych akcesoriów do huśtawek znajdziesz regulowane huśtawki dla niemowląt. Ponieważ dzieci szybko rosną, huśtawki dla niemowląt można poprzez prostą regulację dopasować do większego wzrostu i umiejętności. Dla dzieci od 3 lat można zamontować siedzisko do huśtawki dla dzieci. Wickey oferuje duży wybór wysokiej jakości siedzisk do huśtawek w przystępnej cenie: wybierz klasyczne siedzisko huśtawki, huśtawkę "bocianie gniazdo", huśtawkę z opony lub huśtawkę okrągłą dla akrobatów. Aby równocześnie mogło się huśtać więcej dzieci, wybierz dużą huśtawkę „bocianie gniazdo” lub huśtawkę „gondolę”, na której dwoje dzieci może usiąść naprzeciw siebie. Wyjątkowo aktywne dzieci ucieszą się z rozszerzeń sportowych. Jedną z dwóch huśtawek można w bardzo prosty sposób wymienić na trapez gimnastyczny lub drewniane kółka gimnastyczne. Wykorzystaj swoją kreatywność i sam zaprojektuj huśtawkę idealnie dopasowaną do indywidualnych życzeń Twojego dziecka.

Czy wiedziałeś? W sklepie internetowym Wickey znajdziesz zawsze odpowiednie akcesoria do huśtawek, gwarantujące bezpieczeństwo, jakość i świetną zabawę. Należą do nich nie tylko różnorodne siedziska do huśtawek i sprzęty gimnastyczne, lecz także duży wybór obejm do huśtawek, kotew gruntowych i mat bezpieczeństwa. Ustawiony w ogrodzie stelaż do huśtawki można łatwo uzupełnić o piaskownicę, zjeżdżalnię lub nawet cały plac zabaw. Zbuduj dla swoich dzieci plac zabaw, na którym będą mogły przeżywać przygody, i ciesz się z blasku w ich oczach i radosnego śmiechu. Już teraz daj się zainspirować naszym wyjątkowym huśtawkom dostępnym online.