• 10 lat gwarancji¹
  • Darmowa wysyłka od 250 zł
  • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
  • Elastyczne opcje płatności

Ulubione kategorie

Zjeżdżalnie do użytku domowego i publicznego

Zjeżdżalnia to ogromna frajda dla dużych i małych dzieci! Wystarczy wdrapać się na górę i już można zjeżdżać – z przyjaciółmi lub ulubionym pluszakiem. W sklepie internetowym Wickey znajdziesz kolorową zjeżdżalnię do ogrodu, którą możesz dołączyć do placu zabaw dla dzieci. Twoje dzieci nie będą się mogły obejść bez tych akcesoriów do placów zabaw.

Zjeżdżalnie dla dzieci

Wspiąć się na plac zabaw, zjechać po zjeżdżalni, zrobić sobie krótką przerwę w piaskownicy - i można zaczynać zabawę od nowa. Do ulubionej zabawy dzieci Wickey oferuje zjeżdżalnie dla dzieci o różnych długościach, pasujących do wysokości podestu placów zabaw. Do wyboru są różne modele - zarówno do domowych zjeżdżalni ogrodowych, jak i do zjeżdżalni publicznych. Wybierz zjeżdżalnię w kolorze, który najbardziej podoba się Twojemu dziecku i optymalnie pasuje do akcesoriów Twojej wieży wspinaczkowej. Jeśli chcesz samodzielnie zbudować huśtawkę ze zjeżdżalnią, albo jesteś już dumnym posiadaczem placu zabaw Wickey, w naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz idealną zjeżdżalnię dla swojego dziecka.

Zjeżdżalnie publiczne

Jeśli chcesz kupić plac zabaw ze zjeżdżalnią na publiczny plac zabaw, do szkoły, przedszkola lub na pole kempingowe, idealnie trafiłeś. W sklepie internetowym Wickey znajdziesz wiele modeli bardzo ładnych zjeżdżalni dla dzieci, które możesz dołączyć do placów zabaw. Kolorowe zjeżdżalnie z polietylenu HDPE oraz wyjątkowo wytrzymałe modele ze stali szlachetnej mają certyfikat do użytku publicznego i są optymalnie dostosowane do internsywnego korzystania.

Bezpieczna zabawa na placu zabaw: wszystkie nasze publiczne zjeżdżalnie do dodatkowego montażu mają są zgodne z normami europejskimi EN 1176-1 i EN 1176-3.

Nasza porada: do naszych różnych zjeżdżalni na publiczne place zabaw Wickey oferuje również inne produkty z certyfikatem według normy EN 1176. Od siedzisk do huśtawek i akcesoriów po odjazdowe bujaki zwierzaki. Zapoznaj się z kategorią Publiczny plac zabaw i daj się zainspirować naszym dalszym produktom.

Wickey - Zjeżdżalnie oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,3 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right