• 10 lat gwarancji¹
  • Darmowa wysyłka od 250 zł
  • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
  • Elastyczne opcje płatności

Ulubione kategorie

Zbuduj huśtawkę samodzielnie przy użyciu łączników do huśtawek

Projekt „Samodzielna budowa huśtawki” zaczyna się od odpowiednich materiałów. Aby samodzielnie zbudować drewnianą huśtawkę, potrzebujesz: słupków, łączników do huśtawki, haka do huśtawki oraz oczywiście siedziska do huśtawek.

Łączniki do huśtawki Wickey są idealne do huśtawek drewnianych z belkami o przekroju czworokątnym i okrągłym. Nasz asortyment obejmuje odpowiednie elementy łączące do huśtawek wolnostojących, rozszerzeń do placów zabaw, a także łączniki ścienne, które umożliwiają zamocowanie huśtawki do ściany. W zależności od rodzaju i wielkości belek do wyboru są łączniki okrągłe, czworokątne lub tak zwane łączniki inteligentne.

Nasze łączniki do huśtawek i łączniki kątowe nadają się do huśtawek wolnostojących, a także huśtawek dobudowanych do placów zabaw. Jeśli chcesz samodzielnie zbudować dla swojego dziecka dużą huśtawkę, oprócz łączników do huśtawki możesz zamówić w Wickey także odpowiednie słupki i elementy do kotwienia w podłożu.

Łączniki ścienne do huśtawek drewnianych

Szukasz możliwości zbudowania huśtawki w małym ogrodzie i chcesz zamontować drewnianą huśtawkę na ścianie? W Wickey znajdziesz optymalne łączniki ścienne z metalu powlekanego proszkowo, które nadają się do czworokątnych i okrągłych belek poprzecznych. Czworokątne łączniki ścienne są dostosowane do belek o przekroju czworokątnym, a okrągłe do słupków o przekroju okrągłym.

Oprócz łączników do huśtawek w naszym sklepie internetowym znajdziesz także pasujące do huśtawek dla dzieci akcesoria do huśtawek. W Wickey możesz liczyć na wspaniały wybór kolorowych huśtawek dla niemowląt, ekscytujących huśtawek z oponą i huśtawek „bocianie gniazdo”, na których zmieści się kilkoro dzieci. Możesz też dodać do huśtawki komplet kółek gimnastycznych lub drabinkę do wspinaczki. Alternatywą dla klasycznej huśtawki drewnianej jest zjazd linowy. Zjazd linowy z huśtawką okrągłą przemieni Twój ogród w wymarzony plac zabaw dla dzieci.

Prosty montaż - bezpieczna zabawa na huśtawce

Wszystkie łączniki do huśtawek Wickey są wstępnie nawiercone, dlatego łatwo ustalić prawidłową pozycję otworów w drewnie oraz ich rozmiar. Dzięki temu belki poprzeczne i słupki są optymalnie przygotowane do budowy drewnianej huśtawki. Gdy tylko zbudujesz huśtawkę, dzieci mogą od razu zacząć zabawę! Powlekane proszkowo metalowe łączniki są wyjątkowo odporne na warunki pogodowe i bezpiecznie łączą ze sobą drewniane belki.

Dla Twoich dzieci huśtanie to za mało? Pomyśl o bujaku zwierzaku! W sklepie internetowym Wickey znajdziesz świetne bujaki zwierzaki w różnych kolorach.

Wickey - Łączniki do huśtawek oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,48 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right