• 10 lat gwarancji¹
  • Darmowa wysyłka od 250 zł
  • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
  • Elastyczne opcje płatności

Ulubione kategorie

Wieża wspinaczkowa ze zjeżdżalnią i huśtawką

Wieża wspinaczkowa ze zjeżdżalnią i huśtawką we własnym ogrodzie – to marzenie każdego dziecka! Wieża wspinaczkowa lub plac zabaw marki Wickey oferuje wiele różnych możliwości do zabawy i trenowania umiejętności motorycznych. Tak różnorodne, jak upodobania Twoich dzieci, tak samo różnorodny jest nasz wybór urzedzeń na place zabaw do ogrodu. W przeciwieństwie do metalowych wież wspinaczkowych, drewniana wieża wspinaczkowa może być dostosowana i rozszerzana według Twoich pomysłów. Place zabaw mogą być na przykład rozszerzone o dodatkowe kamienie wspinaczkowe lub drążek gimnastyczny. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz wieżę wspinaczkową, która najlepiej pasuje do Ciebie, Twoich dzieci i Twojego ogrodu.

Trwałe wieże wspinaczkowe z drewna najwyższej jakości

Cechą szczególną naszych drewnianych wież wspinaczkowych są liczne funkcje, które oferują. Siatki wspinaczkowe, ściany wspinaczkowe, drabinki sznurowe i wiele więcej jest w zestawie i sprawia, że zabawa jest kompletna. Od kompaktowych modeli, po wieże wspinaczkowe z huśtawką, mamy odpowiednie urządzenie do zabawy do każdego ogrodu i dla każdego budżetu. Oprócz designu naszych wież, najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Twoich dzieci. Wszystkie nasze produkty do użytku na zewnątrz, w tym wieże wspinaczkowe dla dzieci, są wykonane z drewna impregnowanego ciśnieniowo i są odporne na wiatr i pogodę. Solidne słupy i belki wytrzymują większe obciążenie, dzięki czemu kolejna impreza urodzinowa z wieżą wspinaczkową Wickey będzie z pewnością udana! Szczególnie wspinanie się na drzewa niesie wiele ryzyk, dlatego dzieciecy plac zabaw jest najlepszym wyborem, jeśli chcesz wspierać i rozwijać sportowe pasje. Zapewniamy najwyższą jakość, starannie monitorując naszą produkcję i współpracując tylko z wybranymi dostawcami. Oczywiście myślimy również o środowisku podczas produkcji. Do naszych wież wspinaczkowych używamy drewna świerkowego i sosnowego z Europy Wschodniej i Środkowej, które pochodzi z zrównoważonej gospodarki leśnej.

Duży wybór wież wspinaczkowych do ogrodu

Czy to wieża wspinaczkowa ze zjeżdżalnią lub z huśtawką bocianie gniazdo – w Wickey cenimy indywidualne życzenia naszych klientów. Dlatego rozwijamy nasze produkty w taki sposób, aby mogły być dowolnie rozszerzane i łączone z innymi urządzeniami do zabawy na świeżym powietrzu. Wieża wspinaczkowa w połączeniu z zestawem huśtawek to na przykład świetna opcja na własny plac zabaw. Zainspiruj się naszymi kreatywnymi pomysłami na zabawę i odkryj nasze innowacyjne wieże wspinaczkowe o wysokości podestów 120 cm i 150 cm. Dzieci w każdym wieku znajdą coś dla siebie w naszych wieżach wspinaczkowych do ogrodu, ponieważ wiele przeszkód wymaga zręczności i umiejętności. Jeśli chcesz kupić wieże wspinaczkową, Wickey jest właściwym wyborem. Nasze wysokiej jakości urządzenia do zabawy towarzyszą twoim dzieciom przez wiele lat i przyniosą im wiele radości. Oprócz zabawy, naszym celem jest również rozwijanie zręczności i motoryki oraz budzenie sportowego ducha w każdym dziecku!

Wickey - Wieże wspinaczkowe oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,3 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right