• 10 lat gwarancji¹
  • Darmowa wysyłka od 250 zł
  • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
  • Elastyczne opcje płatności

Ulubione kategorie

Siedzisko do huśtawki dla dzieci

Każde dziecko lubi poczucie wolności i szczęścia, które towarzyszy huśtaniu się wysoko w górę na świeżym powietrzu. A ponadto huśtanie wspiera rozwój ruchowy i rozwija zmysł równowagi. Najważniejsze jest przy tym oczywiście odpowiednie siedzisko do huśtawki. Czy chcesz zbudować plac zabaw, plac zabaw w komplecie ze zjeżdżalnią, a może wyposażyć drewnianą ramę huśtawki w siedzisko do huśtawki? Sklep internetowy Wickey oferuje idealne akcesoria do huśtawek na każdy gust. Od klasycznego siedziska huśtawki i prostego siedziska do huśtawki dla dzieci z tworzywa sztucznego, aż po imponujące huśtawki "bocianie gniazdo", huśtawki podwójne, huśtawki okrągłe, huśtawki gondole i huśtawki dla niemowląt - do każdej zabawy znajdziesz tu idealne siedzisko. Odkryj również siedziska do huśtawek przeznaczone na publiczne place zabaw.

Najważniejsze dla Wickey jest bezpieczeństwo Twoich dzieci. Wszystkie siedziska do huśtawek przekonują wysoką jakością. Zarówno liny huśtawek z polipropylenu, jak i siedziska do huśtawek z łańcuchem zapewniają doskonałą stabilność. Pierścienie i haki do regulacji długości liny są wykonane ze stali ocynkowanej i zapewniają bezpieczne zamocowanie, tak aby Twoje dzieci mogły bez obaw huśtać się w ogrodzie.

Siedzisko do huśtawki dla dzieci i siedzisko do huśtawki

Oferujemy siedziska do huśtawek dla dzieci z różnych materiałów. Czy będzie to siedzisko do huśtawki z drewna, gumy czy tworzywa sztucznego - wybór należy do Ciebie. Wszystkie materiały są wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne i dlatego idealnie nadają się do ogrodu.

Stworzenie huśtawkowego raju jest bardzo proste: siedziska do huśtawki z tworzywa sztucznego są dostępne w różnych kolorach. Elastyczne siedzisko do huśtawki ma z kolei bardziej miękką i wygodną powierzchnię. Oprócz tego oferujemy też klasyczne drewniane siedzisko do huśtawki, które nada Twojemu ogrodowi przyjemny, całkowicie naturalny charakter. Wytrzymałe, impregnowane ciśnieniowo drewno sprawia, że siedzisko huśtawki wytrzyma każdą przygodę. Obie klasyczne wersje można zamontować w prosty sposób, aby Twoje dzieci mogły korzystać ze wspaniałych możliwości zabawy. Rywalizacja na huśtawce we dwójkę, relaksujące bujanie w obłokach lub plucie pestkami na odległość z siedziska huśtawki - wszystko jest możliwe!

Huśtanie na huśtawce "bocianie gniazdo"

Czy chcesz rozszerzyć swój plac zabaw dla dzieci o wyjątkowe siedzisko do huśtawki? W takim razie Wickey to idealny sklep dla Ciebie! Prawdziwą atrakcją dla akrobatów jest huśtawka okrągła. Zapewnia ogromną frajdę, ponieważ można się na niej huśtać na siedząco i na stojąco, a do tego porusza się we wszystkich kierunkach. Huśtawka okrągła jest dostępna w wersji drewnianej lub z tworzywa sztucznego lub jako huśtawka talerzowa z gumy.

Natomiast dla małych adeptów gimnastyki i sztuki cyrkowej wyjątkowo ciekawa będzie huśtawka „bocianie gniazdo”. Na dużych huśtawkach "bocianie gniazdo" znajdzie się nawet miejsce dka kilkorga dzieci. Mogą się na niej razem huśtać i wygłupiać. Materiał polietylenowy jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne i ma właściwości hydrofobowe. Nasza nietypowa huśtawka do stania będzie dla małych artystów ciekawą alternatywą dla zwykłego siedziska do huśtawki.

Do naszego placu zabaw z mostem wiszącym idealnie pasuje huśtawka boja, na której marynarze mogą się zanurzyć w połyskujący podwodny świat. A wtedy pozostaje tylko: cała naprzód!

Publiczne huśtawki dla dzieci

"Oprócz naszych siedzisk do huśtawek do użytku prywatnego w sklepie internetowym Wickey znajdziesz także huśtawki na publiczne place zabaw. Jeśli chcesz ustawić urządzenia do zabawy na publicznym placu zabaw lub w innym miejscu publicznym, muszą one mieć certyfikat EN1176. Wszystkie huśtawki z łańcuchem ocynkowanym ogniowo są zgodne z wymaganiami tego certyfikatu dotyczącymi bezpieczeństwa. Obejrzyj produkty w kategorii "Publiczny plac zabaw", w której znajdziesz place zabaw i zjeżdżalnie do użytku publicznego." Oprócz tego wiele świetnych urządzeń do zabawy znajdziesz także w FATMOOSE!

Wickey - Siedziska do huśtawek oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,48 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right