• 10 lat gwarancji¹
  • Darmowa wysyłka od 250 zł
  • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
  • Elastyczne opcje płatności

Ulubione kategorie

Maty gumowe i kotwy do domowych i publicznych placów zabaw

Najważniejsze dla Wickey jest bezpieczeństwo Twojego dziecka. W związku z tym ważne i konieczne jest prawidłowe przymocowanie placu zabaw lub huśtawki do podłoża. Dopiero po prawidłowym zamocowaniu wieża wspinaczkowa jest stabilna i bezpieczna. Dlatego zalecamy zamocowanie wieży wspinaczkowej bezpiecznymi kotwami. W sklepie internetowym Wickey znajdziesz odpowiednie kotwy do wszystkich rodzajów placów zabaw i huśtawek. Możesz również zamówić w przystępnej cenie płyty bezpieczeństwa lub maty bezpieczeństwa do domowych i publicznych placów zabaw.

Kotwy – zbuduj bezpieczny plac zabaw

Bezpośrednio w sklepie Wickey możesz zamówić kotwy do huśtawek, placów zabaw, drążków gimnastycznych i ścianek wspinaczkowych. Do wyboru są klasyczne kotwy gruntowe i kotwy kątowe. To, jakie kotwy zabezpieczające nadają się do danego sprzętu do zabawy, zależy zarówno od rodzaju słupków, jak i od właściwości gruntu w Twoim ogrodzie.

Najpopularniejszym modelem w sklepiej Wickey jest kotwa kątowa, zwana także kotwą do słupków. Te ocynkowane ogniowo kotwy do zabetonowania są wyjątkowo stabilne. Nadają się do wszystkich placów zabaw, huśtawek, placów zabaw z wbudowaną piaskownicą lub domu na palach. Kotwy montuje się po wewnętrznej stronie drewnianych słupków. Kotwy kątowe są wyjątkowo odporne na warunki pogodowe i można ich używać do różnych rozmiarów słupków.

Porada: należy pamiętać, że przy budowie placu zabaw lub stelaża do huśtawki kotwy gruntowe i kotwy kątowe zostają zabetonowane w podłożu. Utwardzenie betonu i osiągnięcie jego pełnej nośności wymaga trochę czasu.

Kotwa gruntowa ze śrubą jest bardzo łatwa do zamontowania i nadaje się do pochyłych drabin i ścianek wspinaczkowych. Montaż odbywa się bardzo szybko: wystarczy wkręcić ją w przewidziane miejsce w podłożu, zamocować do słupka i zakotwienie jest gotowe.

Bezpieczna kotwa gruntowa Safety do zabetonowania w ogrodzie bardzo dobrze nadaje się do mocowania placu zabaw. Bezpieczne kotwy pozwalają w łatwy sposób zmocować zwłaszcza ukośne belki i stelaże do huśtawek. Ponieważ kotwa jest zamocowana po wewnętrznej stronie słupka, nie widać jej z zewnątrz. Specjalna konstrukcja i ocynkowane ogniowo łączniki zapewniają stabilne zabezpieczenie we wszystkich kierunkach. Klikając w poszczególne kotwy, dowiesz się więcej.

Dodatkową wersją do mocowania placu zabaw lub huśtawki jest kotwa do słupków, wbijana kotwa gruntowa lub po prostu zwykła kotwa gruntowa.

Miękkie lądowanie na matach bezpieczeństwa

Twoje dziecko przeżyje niesamowite przygody na sprzęcie do zabawy Wickey. Aby Twoje dzieci mogły wspinać się bezpiecznie na samą górę wieży wspinaczkowej i huśtać się wysoko na swojej huśtawce, zalecamy użycie mat bezpieczeństwa. Dzięki nim ryzyko odniesienia obrażeń jest zmniejszone do minimum. Wokół miejsca zabaw, na którym znajdują się huśtawki, zjeżdżalnie i ścianki wspinaczkowe rozłóż maty gumowe przeznaczone na place zabaw. Maty bezpieczeństwa są dostępne w różnych kolorach i grubościach.

Wybierz dla swoich dzieci drewniany plac zabaw z odpowiednią wysokością podestu. Nasze wieże wspinaczkowe są dostępne w wysokości od 90 cm do 210 cm. Dokonaj wyboru odpowiednio do wieku i potrzeb dzieci, a także warunków w Twoim ogrodzie. Dostępne są maty bezpieczeństwa o grubości 2,5 cm lub 4,5 cm. W sklepie internetowym Wickey znajdziesz maty gumowe z kołkami mocującymi, które zapobiegają ich przesuwaniu się.

Certyfikowane kotwy i maty bezpieczeństwa do publicznych placów zabaw

Zwłaszcza publiczne place zabaw muszą być odporne na intensywne korzystanie i zabawę dużej liczby dzieci. Tutaj solidne zamocowanie jest nieodzowne. Kotwy kątowe do naszych publicznych placów zabaw seri GIANT są wyjątkowo duże i ocynkowane ogniowo. Dodatkową ochronę zapewniają dzieciom maty bezpieczeństwa. W sklepie internetowym Wickey znajdziesz maty bezpieczeństwa na swój plac zabaw. Na sprzęcie do zabaw Wickey wszystkie dzieci mogą bezpiecznie wspinać się, huśtać i ćwiczyć!

Wickey - Kotwy & maty na plac zabaw oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,32 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right