• 10 lat gwarancji¹
  • Darmowa wysyłka od 250 zł
  • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
  • Elastyczne opcje płatności

Ulubione kategorie

Zachwyć dzieci domkiem zabaw z podestem Wickey

Jeśli chcesz sprawić dzieciom ogromną radość domkiem zabaw z podestem, to Wickey jest idealnym wyborem. Czy to przytulny domek zabaw z piaskownicą, czy sportowy domek zabaw z huśtawką i zjeżdżalnią – tutaj w Wickey cenimy indywidualne życzenia naszych klientów. Aby domek zabaw z podestem w ogrodzie mógł być dostosowany do potrzeb małych poszukiwaczy przygód, tworzymy nasze urządzenia do zabawy w taki sposób, aby można je było łatwo rozbudować. Kiedy domek zabaw z podestem jest już zmontowany, można go łatwo połączyć z innymi urządzeniami do zabawy w ogrodzie. Projekt DIY domku zabaw z podestem z pewnością zapewni mnóstwo zabawy całej rodzinie. Dopasowane do upodobań dzieci, akcesoria można łatwo dostosować samodzielnie. Z odrobiną farby domek do zabawy z podestem staje się prawdziwym unikatowym dziełem – kreatywność nie zna granic. Domek zabaw z podestem w ogrodzie może łatwo przemienić się w oazę plażową lub tajną kryjówkę w dżungli. Dodatkowe malowanie drewna nie jest jednak konieczne, ponieważ dzięki impregnacji ciśnieniowej drewno jest już chronione przed wiatrem i pogodą. Z wysokiej jakości huśtawką, dzięciecym domkiem do zabawy z podestem, piaskownicą lub placem zabaw w fantazyjnych wzorach chcemy stworzyć rodzinom pełen fantazji plac zabaw bezpośrednio w ogrodzie. Gdy nasze domki zabaw z podestem sprawiają, że dzieci promienieją z radości, nasza misja jest spełniona!

Domek zabaw ze zjeżdżalnią i huśtawką do ogrodu

Domek zabaw z podestem Wickey z huśtawką i zjeżdżalnią to idealne miejsce na wiele ekscytujących przygód. W swoim własnym ogrodzie dzieci mogą dać upust swojej kreatywności i stworzyć swoją indywidualną fantastyczną krainę. Domek zabaw z podestem i ze ścianką wspinaczkową pozwala małym zdobywcom szczytów wspinać się na najwyższe góry. Domek zabaw z podestemi i z piaskownicą oferuje mnóstwo miejsca do szukania ukrytych skarbów lub pieczenia ciast z piasku. W Wickey znajdziesz szeroki wybór domków zabaw z podestem dla dzieci – tak samo różnorodnych, jak upodobania Twoich maluchów. Dla dzieci w każdym wieku i pasujący do każdego rozmiaru ogrodu jest tutaj coś odpowiedniego. Wybierz między domkiem zabaw z wysokością podestu 150 cm lub 120 cm. Domek zabaw z podesetem i z huśtawką oraz zjeżdżalnią to idealny pakiet do nowych przygód z przyjaciółmi i rodzeństwem. Aby zapewnić dzieciom najwyższy poziom bezpieczeństwa, w naszym sklepie internetowym znajdziesz maty ochronne, które można położyć pod domkiem zabaw z podestem. Dzięki różnym siedziskom huśtawek, drabinkom wspinaczkowym i innym interesującym akcesoriom do placów zabaw, zabawa nigdy się nie kończy. Jeśli chcesz kupić domek zabaw z podestem to w Wickey na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Łatwe budowanie domku zabaw z podestem

Budowa domku zabaw z podestem, to coś, co każdy może z łatwością opanować z odrobiną pomocy. Dostarczamy prostą instrukcję montażu bezpośrednio wraz z produktem. Aby ułatwić montaż placu zabaw, stworzyliśmy również szczegółowy film montażowy. Przekazuje on pomocne wskazówki, triki i inspiracje dotyczące optymalnego montażu. Gdy potrzebne narzędzia są już gotowe, projekt „Domek zabaw DIY” może się rozpocząć. Nasz domek zabaw z podestem jest wykonany z drewna impregnowanego ciśnieniowo, więc nie wymaga dodatkowego malowania. Zaplanuj starannie, gdzie postawisz domek zabaw dla dzieci w ogrodzie, aby uniknąć przeszkód budowlanych, takich jak korzenie, które mogą opóźnić montaż domku zabaw ze zjeżdżalnią i piaskownicą.

Nasza wskazówka: Przy budowie domku zabaw z podestem, bezpieczeństwo twoich dzieci jest oczywiście na pierwszym miejscu. Aby stabilnie postawić domek zabaw ze zjeżdżalnią i piaskownicą, znajdziesz w sklepie internetowym Wickey niezbędne kotwy gruntowe oraz agrowłókninę przeciw szkodnikom.

Odpowiednie akcesoria do domku zabaw dla dzieci z podestem

Jeśli chcesz kupić dziecięcy domek zabaw z podestem, nie może zabraknąć odpowiednich akcesoriów. W zależności od wieku i zainteresowań twoich dzieci, możesz łatwo rozszerzyć domek zabaw z podestem w ogrodzie o indywidualne elementy. Co powiesz na zestaw chwyty wspinaczkowe, aby ozdobić domek zabaw z podestem ścianą wspinaczkową? A może wymienić siedzisko huśtawki na drabinkę wspinaczkową lub huśtawkę kubełkową dla niemowląt? Nie tylko dla zabawy, ale także dla bezpieczeństwa twoich dzieci: z matami ochronnymi zawsze zapewnione jest miękkie lądowanie - niezależnie od tego, czy wybrałeś domek zabaw o wysokości podestu 150 cm czy 120 cm. W naszym sklepie Wickey na pewno znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, aby tanio zamówić wyposażenie do swojego domku zabaw z podestem.

Wickey - Domki zabaw z podestem oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,3 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right