Oszczędzaj na naszym Zielone Swiatki Sale

Plan zestawu płacht Disneya Myszka Miki i przyjaciele od Wickey

Plan zestawu płacht Disneya Myszka Miki i przyjaciele od Wickey

Ten zestaw plandek oferuje prostą metodę, aby zmienić wasz plac zabaw w porywający obszar do zabawy, inspirowany przez Disney'a Micky i przyjaciół.

... zobacz więcej
Z 23% VAT.
Dostawa: ok. 04/06/24 - 10/06/24
Ten produkt zostanie wysłany kurierem. Należy pamiętać, że podany termin dostawy odnosi się do otrzymania płatności w dniu dzisiejszym i obejmuje wewnętrzne przetwarzanie zamówienia i wysyłkę do momentu dostarczenia do klienta. Czas wysyłki może się różnić w konkretnych przypadkach.

Plan zestawu płacht Disneya Myszka Miki i przyjaciele od Wickey

O Plan zestawu płacht Disneya Myszka Miki i przyjaciele od Wickey

Czy twoje dzieci są wielkimi fanami przyjaciół Myszki i Disneya i chcą przeżyć więcej przygód z Myszką, Minnie, Goofym i ich towarzyszami? Nasz najnowszy zestaw planowania oferuje łatwy sposób na przekształcenie waszej wieży zabaw w obszar zabaw zainspirowany Disneyem, pełen zabawy. Elementy dekoracyjne z ulubionymi postaciami i szczegółowymi motywami z żywego świata Myszki i jej przyjaciół łatwo wyciąć i przymocować do waszej wieży zabaw. Czy to za pomocą uroczej girlandy, czy dołączonej gry w kostki - te odłączalne elementy pozwalają łatwo zmienić wieżę zabaw.

Wskazówka: Nasz zestaw plandek nadaje się nie tylko do użytku na zewnątrz. Przenieś magię również do wnętrza, przekształcając elementy według własnego uznania. Na przykład przekształć girlandę w zachwycający element dekoracyjny do pokoju dziecięcego lub w piękną ozdobę, która przyciągnie wzrok podczas następnej uroczystości urodzinowej.

WAŻNE: Ten zestaw plandek pasuje do następujących place zabaw z naszej serii Flyer:

Szczegóły produktu

info
Podane wymiary mogą nieznacznie różnić się.
Productdetails
SKU627001

Zakres dostawy

  • Odporna na warunki atmosferyczne powlekana plandeka PVC 650 g/m²
  • Dwustronne paski samoprzylepne
  • Lina
  • Wszystkie niezbędne śruby i podkładki
  • Szczegółowa instrukcja montażu ułatwiająca montaż

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Ładuję...