• 10 lat gwarancji¹
  • Darmowa wysyłka od 250 zł
  • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
  • Elastyczne opcje płatności

Bujaki na sprężynie i zwierzaki bujane

Bujaki na sprężynie i zwierzaki bujane Wickey to miejsca, gdzie dzieci mogą zapomnieć o wszystkim dookoła i puścić wodze fantazji. Może to być konik, motocykl lub wieloryb... mamy olbrzymi wybór zwierzaków bujanych z rozmaitymi motywami. Nasze ogrodowe bujaki dla dzieci zachęcają do śmiechu, szaleństw i marzeń. Poza tym dobrze pasują do wieży ze zjeżdżalnią i huśtawką.

Który bujak na sprężynie jest odpowiedni?

Takie bujaki na sprężynie, jak konik czy motocykl, są klasycznymi, funkcjonalnymi drewnianymi bujakami dla dzieci. Są wykonane z litego drewna brzozowego i wyróżniają się wysoką stabilnością. Wickey oferuje też jednak bujaki na sprężynie z kolorowego tworzywa sztucznego HDPE. Mali kowboje bujają się na koniku na sprężynie po prerii. Żądni przygód piraci eksplorują na grzbiecie zwierzaka na sprężynie dalekie morza, napotykając foki i wieloryby. Pomysłowy zwierzak bujany z drewna do ogrodu to znakomita zabawka dla dzieci.

Zwierzaki bujane do publicznego użytku

Ustawiane często w prywatnych ogródkach zwierzaki bujane mogą być montowane także na publicznych placach zabaw. Wiele naszych elementów wyposażenia placów zabaw jest atestowanych i spełnia wymagania normy EN1176. Zwierzaki bujane mogą być używane w szkołach, przedszkolach, stowarzyszeniach i wielu innych lokalizacjach. Bujak na publiczny plac zabaw najlepiej kupić w firmie Wickey. Przemawia za tym ich wysoka odporność na czynniki atmosferyczne i akty wandalizmu.

Rozbudowa zwierzaków bujanych — bezpiecznie i stabilnie

Zwierzaki bujane można na różne sposoby bezpiecznie i stabilnie rozbudowywać. Do wyboru jest sprężyna do wkręcenia lub sprężyna do zabetonowania. Obie możliwości zapewniają dostateczną skuteczność mocowania i bezpieczeństwo podczas beztroskiej zabawy. Zwierzaki bujane, które już są zamontowane na placu zabaw, także można rozszerzyć o uchwyty lub podpórki na stopy.

W naszym sklepie internetowym znajduje się duży wybór naszych rewelacyjnych domków i wież do zabawy, huśtawek i wielu innych urządzeń w najlepszej cenie. Należą do nich m.in. wieże do zabawy FATMOOSE oraz moduły do rozbudowy posiadanych wież. Wybór jest olbrzymi!

Porada: Masz już drewniane urządzenie zabawowe Wickey w ogrodzie? Lubimy dostawać zdjęcia bujaków na sprężynie, wież zabawowych, huśtawek i łóżek u naszych klientów. Obejrzyj zdjęcia klientów na naszej stronie głównej!

Wickey - Bujaki oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,48 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right