Oszczędź nawet do  35% - przedłużone do 22.05.2022 włącznie! Skorzystaj teraz

Znajdźcie perfekcyjny plac zabaw!

Plac zabaw w 3 krokach

Price
Price
Jak duży jest Państwa budżet?
Next step (0)
Help Me Choose
Jak duży powinien być Twój plac zabaw?
Rozmiar S - (1,5-8 m²)
Rozmiar M - (8-15 m²)
Rozmiar L - (15-25 m²)
Rozmiar XL - (25-50 m²)
Next step (0)
Help Me Choose
Jakie warunki musi koniecznie spełnić Państwa plac zabaw?
Z huśtawką
Bez huśtawki
Ze zjeżdżalnią
Bez zjeżdżalni
Huśtawka bocianie gniazdo
Piaskownica
Drabina wspinaczkowa
Moduł wspinaczkowy
Drążek gimnastyczny
Dach drewniany
Dach z plandeki
Domek dziecięcy
Sklep z markizą
Most wiszący
Solidne schody z poręczą
Stolik piknikowy
Load results (0)
0 odkryj pasujące produkty
Ładuję...

Drabinka sznurowa

Wickey drabinki

Profesionaliści od wspinaczek uwaga: z drabinkami do wspinaczek możecie wykonywać najlepsze sztuczki i wspinać się wysoko! Aby każdy wspinaczkowy as dla siebie coś znalazł, posiadamy drabinki wspinaczkowe w różnych stopniach zaawansowania, jak np. drabinka o 10 szczebelkach „ciężka“ lub podwójna drabinka lub drabinki o 3 stronach (na niej możesz wspinać się razem ze swojimi przyjaciółmi nawet w trójkę) oraz siatki, po których możesz się wspinać jak Spiderman.

Wszystkie nasze drabinki wspinaczkowe Wickey wykonane są z masywnego drewna oraz innych odpornych na warunki atmosferyczne materiałów, abyś mógł długo się nimi cieszyć. Mamy drabinki na każdy budżet i do każdego ogrodu, na każdy gust oraz każde życzenie, tak aby mniejsze i większe małpki wspinaczkowe coś odpowiedniego dla siebie mogły znaleść. Produkty Wickey zmontujesz łatwo i szybko, ponieważ nawiercenia zostały wcześniej wykonane a instrukcje montażu są łatwe do zrozumienia. Ciśnieniowo impregnowane drewno, odporne na warunki atmosferyczne matriały oraz optycznie piękne produkty jak także poręczność wyznaczają firmę Wickey. Wszybko staniesz się gwiazdą na swojej drabince wspinaczkowej.

W Wickey możesz łatwo dopasować produkty do siebie, dzięki temu zbudujesz swój własny indywidualny plac zabaw. Dobierz do swojej drabinki huśtawkę, piaskownicę oraz falistą zjeżdżalnię a wszyscy twoji przyjaciele będą chcieli bawić się już tylko u ciebie!

Fantazja nie zna granic, jeśli chodzi o drabinki Wickey. Rozwiniesz swoją motorykę, będziesz bardziej zwinny i szybszy: np. kiedy krokodyl zechce ugryźć cię w nogę, nie ma żadnych szans i ugryzie w puste miejsce!