Oszczędzaj na naszym Zielone Swiatki Sale

Dodatkowe 5 lat gwarancji

Dodatkowe 5 lat gwarancji

Polegamy na długowieczności i jakości naszego drewna i chcemy stale zapewniać, że Twoje dzieci mogą cieszyć się naszymi produktami przez długi czas.

... zobacz więcej
Z 23% VAT.
Dostawa: ok. 23/05/24 - 27/05/24
Ten produkt zostanie wysłany kurierem. Należy pamiętać, że podany termin dostawy odnosi się do otrzymania płatności w dniu dzisiejszym i obejmuje wewnętrzne przetwarzanie zamówienia i wysyłkę do momentu dostarczenia do klienta. Czas wysyłki może się różnić w konkretnych przypadkach.

Dodatkowe 5 lat gwarancji na plac zabaw lub huśtawkę Wickey

Polegamy na długowieczności i jakości naszego drewna i chcemy stale zapewniać, że Twoje dzieci mogą cieszyć się naszymi produktami przez długi czas. W związku z tym możemy również zaoferować dodatkową gwarancję³, która przedłuża gwarancję prawną do 5 lat. Jeśli kupisz również nasze kotwy, otrzymasz dodatkową 10-letnią gwarancję¹. Oznacza to łącznie 15 lat gwarancji dla Ciebie i Twoich pociech na beztroskie dzieciństwo z naszymi produktami.

Szczegóły produktu

info
Podane wymiary mogą nieznacznie różnić się.
Productdetails
SKU100005

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Ładuję...