• 10 lat gwarancji¹
 • Darmowa wysyłka od 250 zł
 • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
 • Elastyczne opcje płatności

Data: 12.09.2023

Odpowiedzialność

Wickey GmbH & Co. KG
Franz-Savels-Straße 69
52538 Gangelt
Niemcy
Tel.: +48 (0)22 292 223 8
E-Mail: [email protected]

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych

Nasz inspektor ochrony danych jest dostępny pod naszym adresem, skierowany do "Inspektor Ochrony Danych" lub pod adresem [email protected]

Cel przetwarzania danych

Przy kontakcie z obsługą klienta / pracownikiem:
Działania mające na celu pozyskanie klienta / opiekę nad istniejącymi klientami w celu utrzymania i poprawy ciągłej relacji umownej; sprzedaż, komunikacja z klientem i wsparcie, zarządzanie reklamacjami i odwołaniami / wdrożenie i udostępnienie systemu CRM do wprowadzania, przetwarzania i zarządzania danymi klienta i danymi umowy do wspólnego użytku przez pracowników.

Przy składaniu zamówienia lub podawaniu Państwa danych kontaktowych w sklepie internetowym Wickey lub u dostawcy zewnętrznego:
Realizacja sprzedaży produktów.

Podstawa prawna

Art. 6 ust. 1 lit. b DSGVO – działania umowne
Art. 6 ust. 1 lit. f DSGVO - Legalność przetwarzania (uzasadniony interes)

Odbiorcy danych osobowych poza firmą

Przy zakupie produktów od dostawców zewnętrznych, którzy nie są częścią asortymentu Wickey, Państwa dane osobowe są przekazywane zewnętrznemu partnerowi w celu realizacji zamówień, reklamacji i/lub wysyłki. Przetwarzanie Państwa danych odbywa się w ramach wspólnej odpowiedzialności zgodnie z art. 26 DSGVO lub przetwarzania zleconego zgodnie z art. 28 DSGVO. Aby skorzystać z Państwa praw jako osoby, której dane dotyczą, można w każdej chwili skontaktować się z obiema odpowiedzialnymi stronami. Obie strony są w równym stopniu zobowiązane do spełnienia obowiązków informacyjnych zgodnie z art. 13 i 14 DSGVO.
W ramach realizacji zakupu Państwa dane mogą być również przekazywane procesorom i stronom trzecim (np. dostawcom usług kurierskich). W razie potrzeby zostały zawarte odpowiednie umowy dotyczące przetwarzania zleconego.

Zamiar przekazania do kraju trzeciego lub organizacji międzynarodowej

Nie zamierzamy przekazywać Państwa danych osobowych do kraju trzeciego ani organizacji międzynarodowej.

Czas przechowywania

Państwa dane osobowe są przechowywane tak długo, jak jest to konieczne dla danego celu. Wyjątkiem są dane, które podlegają dłuższym okresom przechowywania.

Prawa

Jeśli Państwa dane osobowe są przetwarzane jako użytkownik, są Państwo uważani za osobę, której dane dotyczą zgodnie z DSGVO. Osobom, których dane dotyczą, przysługują następujące prawa wobec administratora:

 • Prawo do informacji (art. 15 DSGVO)
 • Prawo do poprawy lub usunięcia danych osobowych (art. 16, 17 DSGVO)
 • Prawo do ograniczenia przetwarzania (art. 18 DSGVO)
 • Prawo do informacji w związku z poprawą lub usunięciem Państwa danych osobowych lub ograniczeniem przetwarzania (art. 19 DSGVO)
 • Prawo do przenoszenia danych (art. 20 DSGVO)
 • Prawo sprzeciwu (art. 21 DSGVO)
 • Prawo do cofnięcia wyrażonych zgód. Legalność przetwarzania danych prowadzona do momentu odwołania pozostaje nienaruszona na podstawie dotychczas udzielonej zgody (art. 7 ust. 3 DSGVO)
 • Prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego (art. 77 DSGVO)

Automatyczne podejmowanie decyzji i profilowanie

Jako odpowiedzialna firma rezygnujemy z automatycznego podejmowania decyzji lub profilowania podczas zbierania Państwa danych osobowych.

Ładuję...

Porównaj Produkty

chevron-right