Domki zabaw dla dzieci

„Bardzo chciałbym mieć swój własny domek do zabaw w ogrodzie!“- Większość dzieci uwielbia bawić się w ogrodzie. Dlatego nie powinno tu zabraknąć drewnianej zabawki. Ogrodowy domek do zabaw firmy Wickey zapewni Twoim dzieciom dużo radości z zabawy i doskonałe przygody. Własny domek stanie się sercem ogrodu, w którym Twoje dzieci i przyjaciele będą rozwijać się kreatywnie. Samodzielne budowanie domku do zabaw może zamienić się w cudowną rodzinną zabawę. Dzięki wyczerpującej instrukcji montażu i wysokiej jakości drewna litego, które jest już zaimpregnowane, budowa domku dla dzieci jest łatwa. Firma Wickey oferuje mnóstwo domków do zabawy i domków na drzewie dla różnych potrzeb. Czy to wieża wspinaczkowa, plac zabaw ze zjeżdżalnią lub domek na palach – dla każdej rodziny znajdziemy w naszym sklepie internetowy pasującą ofertę dziecięcych domków do zabawy.

Dla kogo jest domek zabaw?

Drewniane domki zabaw nadają się zarówno dla małych dzieci od 3 lat, jak również dla starszych dzieci. Domki zabaw używane są do samodzielnych zabaw już przez najmłodszych odkrywców. W ten sposób w domku dla dzieci wykorzystywana jest kreatywność i fantazja. Czy to gotowanie dla lalek, czy budowa z klocków albo zabawa z pluszakami – domek zabaw z drewna służy jako prawdziwa oaza dobrego samopoczucia i raj zabaw jednocześnie. Również szkolne dzieci będą miały dużo zabawy w domku ze zjeżdżalnią i huśtawką. Przede wszystkim idealnie nadają się nasze domki na drzewie i domki na palach z podestem o wysokości od 150 cm. Na wieżach wspinaczkowych z huśtawką, zjeżdżalnią i bujanym mostkiem mogą się wyszaleć z przyjaciółmi. Rozbuduj swój domek na palach z drewna o kosz do koszykówki i zorganizuj dla swoich dzieci turniej sportowy. Domki zabaw firmy Wickey oferują małe królestwo w ogrodzie.

Jaki domek jest odpowiedni dla mojego dziecka?

Aby znaleźć idealny dziecięcy domek zabaw Wickey musisz uwzględnić wszystkie marzenia i indywidualne potrzeby Twoich poszukiwaczy przygód. Sprawdź ile masz do dyspozycji miejsca w ogrodzie i wykorzystaj tą przestrzeń optymalnie dzięki indywidualnym możliwościom rozbudowy zabawek ogrodowych Wickey. Rozejrzyj się w sklepie, na pewno znajdziesz coś dla siebie w dużym asortymencie zabawek, domków dla dzieci i placów zabaw Wickey. Nasz wybór rozpoczyna się od zwykłych domków zabaw przez konstrukcje do wspinaczki aż do domków na palach z werandą i zjeżdżalnią. Znajdziesz domek na drzewia na każdą kieszeń. Alternatywę stanowią nasze drewniane huśtawki z konstrukcją i siedziskiem, świetne możliwości, żeby wyszaleć się w ogrodzie i bawić się na świeżym powietrzu. Aktualne oferty korzystnego zakupu domku do zabaw znajdziesz w naszej sekcji Wickey Sale.

Duży wybór: Domki zabaw Wickey z drewna

Dzięki domkom do zabawy Wickey dostępnych w różnych wysokościach i najwyższej jakości Twoje dzieci mają swój własny raj w ogrodzie. Drewno impregnowane ciśnieniowo jest odporne na warunki atmosferyczne i dlatego idealnie nadaje się do zastosowania na zewnątrz w Twoim domku dla dzieci. Do domków na palach można dostać się po drabince do wspinaczki. A na dół dzięki kolorowej zjeżdżalni. Jeszcze większą radość z zabawy zapewniają huśtawki i drabinki linowe z drewnianymi szczebelkami.

Obojętnie czy to domek na drzewie, domek zabaw z piaskownicą czy plac zabaw. W Wickey mamy tak dużo różnorodnych możliwości, że z pewnością znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla swojego projektu „domek zabaw z drewna“. Dodatkowo dziecięcy plac zabaw w ogrodzie możesz wyposażyć super akcesoriami.

Nasza rada: Aby ustawić domki do zabaw bezpiecznie i stabilnie na palach, oczywiście znajdziesz w naszej ofercie niezbędne kotwy do mocowania do podłoża. A co sądzisz o pokryciu dachowym zamiast plandeki dachowej? Stwórz dzięki temu jeszcze bardziej przytulny domek zabaw! Poszukaj w naszym sklepie internetowym i znajdź pasujący dziecięcy domek do zabaw z drewna. Możesz także rozejrzeć się w firmie FATMOOSE za świetnymi konstrukcjami do wspinaczki!

Filtr
Filtruj według
Wyświetl bezpośrednio nasze najnowsze artykuły, oferty specjalne lub najważniejsze produkty nagrodzone etykietą Wickey's Choice.
Wskazówki montażu
Skorzystaj z naszej funkcji AR, aby przed zakupem umieścić plac zabaw w swoim ogrodzie w prawdziwej skali. Za pomocą aplikacji BILT® można w krótkim czasie zbudować nasze popularne place zabaw. Dzięki innowacyjnym instrukcjom 3D można ograniczyć czas montażu nawet o 30%!
Max. wysokość podestu
Maksymalna wysokość podestu lub platformy zapewnia najwyższą dostępną dla dziecka powierzchnię zabawową wieży.
Długość zjeżdżalni
Wybierz idealną długość zjeżdżalni dostosowaną do potrzeb Twoich dzieci i Twojego ogrodu.
Seria / grubość pala
W naszych opisach serii są informacje o grubości słupków, rozmiarze, formie i wykonaniu naszych różnych placów zabaw. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!
Show products
Sortuj wg

Porównaj Produkty