Wickey Wonderland - Zamów teraz i przeżywaj niekończące się przygody!

Domki dla dzieci

Domek dla dzieci z drewna firmy Wickey stanie się własnym małym królestwem dla Twoich maluchów. Także domy na palach są perfekcyjne dla ciekawskich łowców przygód, którzy chcą się wysoko wspinać, by się później zsunąć po zjeżdżalni.

Domki dla dzieci

Domki zabaw dla dzieci

„Bardzo chciałbym mieć swój własny domek do zabaw w ogrodzie!“- Większość dzieci uwielbia bawić się w ogrodzie. Dlatego nie powinno tu zabraknąć drewnianej zabawki. Ogrodowy domek do zabaw firmy Wickey zapewni Twoim dzieciom dużo radości z zabawy i doskonałe przygody. Własny domek stanie się sercem ogrodu, w którym Twoje dzieci i przyjaciele będą rozwijać się kreatywnie. Samodzielne budowanie domku do zabaw może zamienić się w cudowną rodzinną zabawę. Dzięki wyczerpującej instrukcji montażu i wysokiej jakości drewna litego, które jest już zaimpregnowane, budowa domku dla dzieci jest łatwa. Firma Wickey oferuje mnóstwo domków do zabawy i domków na drzewie dla różnych potrzeb. Czy to wieża wspinaczkowa, plac zabaw ze zjeżdżalnią lub domek na palach – dla każdej rodziny znajdziemy w naszym sklepie internetowy pasującą ofertę dziecięcych domków do zabawy.

Dla kogo jest domek zabaw?

Drewniane domki zabaw nadają się zarówno dla małych dzieci od 3 lat, jak również dla starszych dzieci. Domki zabaw używane są do samodzielnych zabaw już przez najmłodszych odkrywców. W ten sposób w domku dla dzieci wykorzystywana jest kreatywność i fantazja. Czy to gotowanie dla lalek, czy budowa z klocków albo zabawa z pluszakami – domek zabaw z drewna służy jako prawdziwa oaza dobrego samopoczucia i raj zabaw jednocześnie. Również szkolne dzieci będą miały dużo zabawy w domku ze zjeżdżalnią i huśtawką. Przede wszystkim idealnie nadają się nasze domki na drzewie i domki na palach z podestem o wysokości od 150 cm. Na wieżach wspinaczkowych z huśtawką, zjeżdżalnią i bujanym mostkiem mogą się wyszaleć z przyjaciółmi. Rozbuduj swój domek na palach z drewna o kosz do koszykówki i zorganizuj dla swoich dzieci turniej sportowy. Domki zabaw firmy Wickey oferują małe królestwo w ogrodzie.

Jaki domek jest odpowiedni dla mojego dziecka?

Aby znaleźć idealny dziecięcy domek zabaw Wickey musisz uwzględnić wszystkie marzenia i indywidualne potrzeby Twoich poszukiwaczy przygód. Sprawdź ile masz do dyspozycji miejsca w ogrodzie i wykorzystaj tą przestrzeń optymalnie dzięki indywidualnym możliwościom rozbudowy zabawek ogrodowych Wickey. Rozejrzyj się w sklepie, na pewno znajdziesz coś dla siebie w dużym asortymencie zabawek, domków dla dzieci i placów zabaw Wickey. Nasz wybór rozpoczyna się od zwykłych domków zabaw przez konstrukcje do wspinaczki aż do domków na palach z werandą i zjeżdżalnią. Znajdziesz domek na drzewia na każdą kieszeń. Alternatywę stanowią nasze drewniane huśtawki z konstrukcją i siedziskiem, świetne możliwości, żeby wyszaleć się w ogrodzie i bawić się na świeżym powietrzu. Aktualne oferty korzystnego zakupu domku do zabaw znajdziesz w naszej sekcji Wickey Sale.

Duży wybór: Domki zabaw Wickey z drewna

Dzięki domkom do zabawy Wickey dostępnych w różnych wysokościach i najwyższej jakości Twoje dzieci mają swój własny raj w ogrodzie. Drewno impregnowane ciśnieniowo jest odporne na warunki atmosferyczne i dlatego idealnie nadaje się do zastosowania na zewnątrz w Twoim domku dla dzieci. Do domków na palach można dostać się po drabince do wspinaczki. A na dół dzięki kolorowej zjeżdżalni. Jeszcze większą radość z zabawy zapewniają huśtawki i drabinki linowe z drewnianymi szczebelkami.

Obojętnie czy to domek na drzewie, domek zabaw z piaskownicą czy plac zabaw. W Wickey mamy tak dużo różnorodnych możliwości, że z pewnością znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla swojego projektu „domek zabaw z drewna“. Dodatkowo dziecięcy plac zabaw w ogrodzie możesz wyposażyć super akcesoriami.

Nasza rada: Aby ustawić domki do zabaw bezpiecznie i stabilnie na palach, oczywiście znajdziesz w naszej ofercie niezbędne kotwy do mocowania do podłoża. A co sądzisz o pokryciu dachowym zamiast plandeki dachowej? Stwórz dzięki temu jeszcze bardziej przytulny domek zabaw! Poszukaj w naszym sklepie internetowym i znajdź pasujący dziecięcy domek do zabaw z drewna. Możesz także rozejrzeć się w firmie FATMOOSE za świetnymi konstrukcjami do wspinaczki!