• 10 lat gwarancji¹
  • Darmowa wysyłka od 250 zł
  • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
  • Elastyczne opcje płatności

Jakość i gwarancja

minus-circle plus-circle Jak długi jest okres gwarancji na urządzenia do zabawy Wickey?

Ponieważ mamy pełne zaufanie do naszych produktów, udzielamy 10 lat gwarancji* na wszystkie elementy drewniane przy jednoczesnym zakupie naszych kotew. W pozostałych przypadkach obowiązuje gwarancja ustawowa.

* W razie zakupu naszych kotew gwarancja obejmuje także wszystkie elementy drewniane. W pozostałych przypadkach obowiązuje 2-letnia gwarancja ustawowa. Więcej informacji na temat zakresu gwarancji oraz reklamacji z jej tytułu znajduje się w naszym oświadczeniu gwarancyjnym.

minus-circle plus-circle Kiedy zaczyna się okres gwarancji?

Okres gwarancji zaczyna się wraz z otrzymaniem towaru. Nasza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw konsumentów (praw do rękojmi oraz prawa do odstąpienia od umowy).

minus-circle plus-circle Jakie przypadki nie są objęte gwarancją?

Przedmiotem gwarancji jest gwarancja trwałości wszystkich elementów drewnianych zakupionego produktu. Gwarancja obowiązuje tylko, jeśli przy zakupie produktu wraz z nim zakupiona zostanie także przynajmniej jedna z naszych kotew. W innym przypadku po upływie gwarancji ustawowej klient nie ma prawa do dalszej gwarancji na uszkodzone elementy drewniane. Gwarancja nie obowiązuje również w przypadku, gdy w której sam klient lub osoba trzecia spowoduje usterkę elementów drewnianych poprzez nieprawidłowy montaż, bądź jeśli usterka zostanie spowodowana przez uszkodzenia elementów drewnianych w wyniku nieprawidłowego użytkowania lub przechowywania przez klienta lub osoby trzecie. Ponadto gwarancja nie obejmuje uszkodzeń w wyniku wandalizmu spowodowanego przez klienta lub osoby trzecie. Nie obejmuje również typowych właściwości drewna ani uszkodzeń spowodowanych przez warunki atmosferyczne.

Ładuję...

Porównaj Produkty

chevron-right