Jakość i gwarancja

Jak długi jest okres gwarancji na urządzenia do zabawy Wickey?

Ponieważ mamy pełne zaufanie do naszych produktów, udzielamy 10 lat gwarancji* na wszystkie elementy drewniane przy jednoczesnym zakupie naszych kotew. W pozostałych przypadkach obowiązuje gwarancja ustawowa.

* W razie zakupu naszych kotew gwarancja obejmuje także wszystkie elementy drewniane. W pozostałych przypadkach obowiązuje 2-letnia gwarancja ustawowa. Więcej informacji na temat zakresu gwarancji oraz reklamacji z jej tytułu znajduje się w naszym oświadczeniu gwarancyjnym.

Kiedy zaczyna się okres gwarancji?

Okres gwarancji zaczyna się wraz z otrzymaniem towaru. Nasza gwarancja nie ogranicza ustawowych praw konsumentów (praw do rękojmi oraz prawa do odstąpienia od umowy).

Jakie przypadki nie są objęte gwarancją?

Przedmiotem gwarancji jest gwarancja trwałości wszystkich elementów drewnianych zakupionego produktu. Gwarancja obowiązuje tylko, jeśli przy zakupie produktu wraz z nim zakupiona zostanie także przynajmniej jedna z naszych kotew. W innym przypadku po upływie gwarancji ustawowej klient nie ma prawa do dalszej gwarancji na uszkodzone elementy drewniane. Gwarancja nie obowiązuje również w przypadku, gdy w której sam klient lub osoba trzecia spowoduje usterkę elementów drewnianych poprzez nieprawidłowy montaż, bądź jeśli usterka zostanie spowodowana przez uszkodzenia elementów drewnianych w wyniku nieprawidłowego użytkowania lub przechowywania przez klienta lub osoby trzecie. Ponadto gwarancja nie obejmuje uszkodzeń w wyniku wandalizmu spowodowanego przez klienta lub osoby trzecie. Nie obejmuje również typowych właściwości drewna ani uszkodzeń spowodowanych przez warunki atmosferyczne.

Ładuję...

Porównaj Produkty