Place zabaw Wickey z podestem o wysokości od 150 do 210 cm

Place zabaw Wickey z podestem o wysokości od 150 do 210 cm zapewnią Twoim odkrywcom gwarantowaną radość. Dzięki pełnym przygód wieżom do wspinaczki, domkom na palach lub konstrukcjom do wspinania mali i duzi bohaterowie mają swój własny raj do zabawy. Wspólnie z dziećmi z sąsiedztwa huśtanie się na drewnianej huśtawce na wyścigi i wspinanie się na drabince do wspinaczki. Po dotarciu na górę, możesz puścić wodze fantazji. Wybór jest ogromny – czy to potajmne snucie planów w domku zabaw, czy ekscytujący bieg przez bujany mostek albo zjazd ze zjeżdżalni. Bujać się w powietrzu na podwójnej huśtawce albo budować gigantyczne zamki w piaskownicy – kreatywność nie ma tu żadnych granic.

Wieże wspinaczkowe Wickey są przystosowane dla dzieci od 3 lat. Nasze zabawki z drewna są projektowane i wytwarzane w Niemczech. Oczywiście wszystkie zabawki ogrodowe podlegają intensywnej kontroli jakości i bezpieczeństwa. Przede wszystkim wytrzymałe drewno impregnowane ciśnieniowo przekonuje swoją jakością i ekstremalnie wysoką odpornością na warunki atmosferyczne.

Indywidualnie dopasowane zabawki i place zabaw z drewna

W celu zaoferowania dużego wyboru indywidualnych placów zabaw i domków na drzewie z drewna w naszym sklepie internetowym dostępne są różne serie produktów. Marki Wickey Smart, Wickey Prime i FATMOOSE przeznaczone są do prywatnego użytku w ogrodzie. Place zabaw Wickey GIANT przeznaczone są do zastosowania na publicznych placach zabaw, ponieważ zgodnie z normą DIN posiadają certyfikat EN 1176.

Zabawki ogrodowe Wickey oferują niezliczone warianty: Wybierz między placami zabaw ze zjeżdżalnią lub wieżą wspinaczkową z huśtawką i zjeżdżalnią. Twoje dzieci uwielbiają turnieje rycerskie? W takim razie mamy w ofercie świetne zamki zabaw ze ściankami do wspinania, bujanymi mostkami, drabinkami linowymi i wieloma wieżami. Równie lubiany jest przytulny domek na palach z podestem o wysokości 150 cm. Na górze w przestronnym domku zabaw dzieci opowiadają sobie fascynujace historie i odpoczywają po przygodach. Potem znowu ruszają po bohatersku: Dzięki zjeżdżalni błyskawicznie dostają się na dół i razem bujają się na huśtawce w tę i we w tę. Dzięki uchwytom do wspinania szybciutko lądują ponownie w domku zabaw z drewna.

Oprócz różnorodnych placów zabaw firma Wickey oferuje także duży wybór drewnianych piaskownic. Po prostu wybierz pasujący rozmiar swojej piaskownicy, a w zestawie otrzymasz także pokrywę do piaskownicy.

Samodzielna budowy wieży zabaw

Razem z mamą i tatą, dzieciaki na świeżym powietrzu mogą w mgnieniu oka zbudować własny plac zabaw. Dzięki wyczerpującej instrukcji montażu samodzielna budowa wieży zabaw Wickey jest bardzo łatwa. Zestaw konstrukcyjny zawiera wymagane belki impregnowane ciśnieniowo, śruby i nakładki zabezpieczające oraz akcesoria.

Zalecamy dodatowo ustabilizować wieżę zabaw przy pomocy kotw. W tym celu najlepiej należy zastosować kotwy pasujące do podłoża w ogrodzie i do rodzaju zabawki. Firma Wickey oferuje różne modele kotw mocujących do podłoża, kotw ściennych i kątowych.

Należy je zamocować na drewnianych belkach zabawki i następnie zabetonować. Aby upewnić się, że podłoże jest wystarczająco miękkie, wyłóż je matami ochronnymi.

Nieskończenie dużo możliwości rozbudowania: Akcesoria do zabawek

Ponadto w Wickey masz możliwość rozbudować swój już istniejący plac zabaw lub konstrukcję do wspinaczki różnymi akcesoriami i zabawkami. Nasze zabawki ogrodowe są zaprojektowane w taki sposób, abyś mógł na przykład dobudować konstrukcję huśtawki do wieży zabaw. Również akcesoria placów zabaw,jak dziecięcy teleskop, kosz do koszykówki lub syrena można w bardzo łatwy sposób zamontować na drewnianej zabawce.

Dla stworzenia szczególnej zabawy na huśtawce można wybrać spośród różnorodnych siedzisk. Począwszy od huśtawek dla niemowląt, przez klasyczne huśtawki dziecięce, aż do pełnych przygód huśtawek gniazdowych, pasująca dla każdego dziecka huśtawka dostępna jest online.

Nasza rada: Przejrzyj naszą stronę z wyprzedażami w sklepie internetowym. Tam możesz kupić plac zabaw w korzystnej cenie i znaleźć prawdziwą gratkę. Skorzystaj z super rabatów. Więcej fantazyjnych placów zabaw i domków na drzewie znajdziesz w firmie FATMOOSE!

Porównaj Produkty