Oszczędzaj na naszym Zielone Swiatki Sale

Plan zestawu płacht Disneya Kraina lodu od Wickey

Plan zestawu płacht Disneya Kraina lodu od Wickey

Unser neues Planenset bietet dir eine einfache Möglichkeit, deinen Spielturm in ein wundervolles Disney-Fantasiereich zu verwandeln.

... zobacz więcej
Z 23% VAT.
Dostawa: ok. 04/06/24 - 10/06/24
Ten produkt zostanie wysłany kurierem. Należy pamiętać, że podany termin dostawy odnosi się do otrzymania płatności w dniu dzisiejszym i obejmuje wewnętrzne przetwarzanie zamówienia i wysyłkę do momentu dostarczenia do klienta. Czas wysyłki może się różnić w konkretnych przypadkach.

Plan zestawu płacht Disneya Kraina lodu od Wickey

O Plan zestawu płacht Disneya Kraina lodu od Wickey

Czy twoje dzieci są zachwycone filmem Disney'a "Królowa Śniegu" i nie mogą się nacieszyć przygodami Elsy? W takim razie nasz nowy zestaw plandek oferuje prosty sposób, aby zamienić twój plac zabaw w cudowny świat fantazji Disneya. Plandeka jest ozdobiona ulubionymi postaciami twoich dzieci i małymi szczegółami z magicznego świata Arendelle. Czy to girlanda czy ekscytująca gra w kości z Olafem - poszczególne elementy możesz łatwo wyciąć i przymocować do swojego placu zabaw, nadając mu zupełnie nowy wygląd.

Wskazówka: Nasz zestaw plandek nadaje się nie tylko do użytku na zewnątrz. Przenieś magię również do wnętrza, przekształcając elementy według własnego uznania. Na przykład przekształć girlandę w zachwycający element dekoracyjny do pokoju dziecięcego lub w piękną ozdobę, która przyciągnie wzrok podczas następnej uroczystości urodzinowej.

WAŻNE: Ten zestaw plandek pasuje do następujących place zabaw z naszej serii Flyer:

Szczegóły produktu

info
Podane wymiary mogą nieznacznie różnić się.
Productdetails
SKU627000

Zakres dostawy

  • Odporna na warunki atmosferyczne powlekana plandeka PVC 650 g/m²
  • Dwustronne paski samoprzylepne
  • Lina
  • Wszystkie niezbędne śruby i podkładki
  • Szczegółowa instrukcja montażu ułatwiająca montaż

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Ładuję...