Oszczędzaj na naszym Zielone Swiatki Sale

Plan zestawu płacht Disneya Król Lew od Wickey

Plan zestawu płacht Disneya Król Lew od Wickey

Nasz najnowszy zestaw plandek oferuje prostą rozwiązanie, aby przekształcić wasz plac zabaw w ekscytujący obszar zabaw w stylu Króla Lwa.

... zobacz więcej
Z 23% VAT.
Dostawa: ok. 04/06/24 - 10/06/24
Ten produkt zostanie wysłany kurierem. Należy pamiętać, że podany termin dostawy odnosi się do otrzymania płatności w dniu dzisiejszym i obejmuje wewnętrzne przetwarzanie zamówienia i wysyłkę do momentu dostarczenia do klienta. Czas wysyłki może się różnić w konkretnych przypadkach.

Plan zestawu płacht Disneya Król Lew od Wickey

O Plan zestawu płacht Disneya Król Lew od Wickey

Czy twoje dzieci uwielbiają Króla Lwa od Disneya i nie mogą się doczekać kolejnych przygód z Simbą, Timonem i Pumbą? Nasz najnowszy zestaw plandek to proste rozwiązanie, aby przemienić wasz plac zabaw w ekscytujący plac zabaw w stylu Disneya. Elementy dekoracyjne z ulubionymi postaciami i rozbudowanymi detalami inspirowanymi światem sawanny można łatwo wyciąć i przymocować do placu zabaw. Czy to z dekoracyjną girlandą, czy z ekscytującą grą w kości - dzięki zdejmowanym elementom bez trudu zmienisz wygląd swojego placu zabaw.

Wskazówka: Nasz zestaw plandek nadaje się nie tylko do użytku na zewnątrz. Przenieś magię również do wnętrza, przekształcając elementy według własnego uznania. Na przykład przekształć girlandę w zachwycający element dekoracyjny do pokoju dziecięcego lub w piękną ozdobę, która przyciągnie wzrok podczas następnej uroczystości urodzinowej.

WAŻNE: Ten zestaw plandek pasuje do następujących place zabaw z naszej serii Flyer:

Szczegóły produktu

info
Podane wymiary mogą nieznacznie różnić się.
Productdetails
SKU627003

Zakres dostawy

  • Odporna na warunki atmosferyczne powlekana plandeka PVC 650 g/m²
  • Dwustronne paski samoprzylepne
  • Lina
  • Wszystkie niezbędne śruby i podkładki
  • Szczegółowa instrukcja montażu ułatwiająca montaż

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Ładuję...