Pojedyncza huśtawka Wickey Moonwalker
- Belka Ø10 cm
- Słupek Ø10 cm
Pojedyncza huśtawka Wickey Moonwalker
Zaprojektuj z Wickey huśtawkę marzeń! Pojedynczy model Wickey Moonwalker z łatwością wyniesie dzieciaki pod same chmury. Tam mali piloci będą mogli się poczuć całkowicie wolni. Zmontuj samodzielnie stelaż i wybierz w naszym sklepie odpowiednie siedzisko, huśtawkę podwójną, dla najmłodszych, z opony lub dodatkowe pierścienie gimnastyczne. Wszystko jest możliwe! Przy zamówieniu siedziska do tego modelu z bali przesyłka gratis. Prawdziwa okazja!
- Niezwykle stabilne huśtawki z bali
- Wymiary ok. 240x260x220 cm
- Belka Ø10x240 cm
- Słupek Ø10x240 cm
- Produkt wykonany z frezowanych bali
- Drewno impregnowane ciśnieniowo
- W zestawie 2 stabilne łączniki do belek huśtawki z metalu (malowane proszkowo na zielono, grubość metalu 2 mm)
- W zestawie 3 haki huśtawkowe
- Wyjątkowa odporność na działanie warunków atmosferycznych
Dowiedz się tutaj, co czyni Wickey tak wyjątkowym.
Czy wiesz, że wskutek promieni słońca w drewnie okrągłym powstają rysy? Nie mają one wpływu na stabilność konstrukcji. W zależności od pogody rysy mogą się zamykać.
* W razie zakupu naszych kotew gwarancja obejmuje także wszystkie elementy drewniane. W pozostałych przypadkach obowiązuje 2-letnia gwarancja ustawowa. Więcej informacji na temat zakresu gwarancji oraz reklamacji z jej tytułu znajduje się w naszym oświadczeniu gwarancyjnym.
Dodatkowe informacje
Montaż:
- Zmontuj plac zabaw i postaw go na przeznaczonym dla niego miejscu. Weź pod uwagę bezpieczne odstępy według instrukcji montażowej.
- Zaznacz wszystkie belki na ziemi i wykop wystarczająco głębokie dziury (Ø30 x gł70 cm) aby chroniły przed mrozem.
- Postaw plac zabaw i zamontuj wszystkie kotwy na najmniej widocznej stronie.
- Wesprzyj kotwy kamieniami lub plac zabaw drewnianymi klinami tak, by stał prosto.
- Wlej beton na ok. 10 cm poniżej końca dziury. Gdy beton bedzie już suchy, możesz resztę dziury zasypać ziemią.
Nasze wskazówki, jak postępować z produktami z drewna
Drewno jak każdy produkt naturalny posiada indywidualne właściwości. Tutaj dowiedziesz się więcej o typowych dla drewna właściwościach naszych produktów.
Słone wykwity
Wskazówka: Silnie dotknięte obszary można łatwo zeszlifować! |
|
Rysy i Sęki
Wskazówka: Pęknięcia o długości do ¼ długości drewna i ¼ przekroju głębokości nie mają wpływu na stabilność! |
|
Kurczenie sie - zmiana objętości
Wskazówka: Rozpakuj jak najszybciej drewno i przed montażem pozostaw na minimum dwa dni do wysuszenia! |
- 1 Zestaw kotew po 4 sztuk
Uwaga: przy zakupie naszych kotew udzielamy 10-letniej gwarancji* na nasze części drewniane.