• 10 lat gwarancji¹
  • Darmowa wysyłka od 250 zł
  • Ponad 1 milion zadowolonych klientów
  • Elastyczne opcje płatności

Hustawka EN 1176

Jeśli szukasz huśtawki lub ramy do huśtawki, na której twoje dzieci także w publicznym miejscu z przyjaciółmi huśtać się mogą, wtedy potrzebujesz certyfikat EN 1176. To jest norma, która egzystuje od 1998 roku i zawiera wymogi bezpieczeństwa dotyczące placu zabaw, który znajduje się w miejscu publiczym, tzn. także przedszkola czy szkoły. Wszystkie place zabaw w miejscu publicznym muszą posiadać minimum normę EN 1176. Dlatego oferuje Wickey huśtawki także do miejsc publicznych z certifikatem. Wszystkie one posiadają certyfikat zgodnie z normą EN 1176 i mogą być używane przez dzieci na publicznych placach zabaw. Wickey oferuje huśtawki z EN 1176 dla każdego dziecka: obojętnie czy huśtawka dla niemowląt, klasyczna z deski lub całe ramy z huśtawkami i akcesoriami. Obok huśtawek znajdziesz u nas również pasujące łączenia i haki, dzięki którym możesz je zamontować. Dla bezpieczeństwa poleca Wickey gumowe maty, amortyzujące upadek, które montuje się pod huśtawką. Okrągłe lub czterokątne balki, huśtawki z desek lub dla niemowląt- tutaj w Wickey masz duży wybór. Obojętnie czy pojedynczą huśtawkę czy cały komplet huśtawek z ramą- również do miejsc publicznych możesz u nas coś znaleść. Dodatkowo: pamiętaj, że do huśtawek Wickey możesz dopasować także wieżę do wspinaczek, zjeżdżalnię oraz piaskownicę. A komu to nie wystarcza, ten może także dobudować wspaniałą wieżę zabaw, którą możesz łatwo zamówić w Wickey. Obok naszych przez sprawdzonych huśtawek są wszystkie nasze produkty w Wickey odporne na zmienne warunki pogodowe: drewno jest impregnowane ciśnieniowo. Metal oraz stal szlachetna są malowane proszkowo i dzięki temu idealne do warunków na zewnątrz.

Wickey - Huśtawki EN 1176 oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,48 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right