Oszczędzaj na naszym Zielone Swiatki Sale

Zjeżdżalnie z certyfikatem EN 1176

Jeśli twoje dzieci na zjeżdżalni, nie tylko we własnym ogródku, ale także na publicznym placu zabaw, parku, hotelu, przedszklolu i szkole oraz restauracji zjeżdżać chcą, to potrzebny jest od 1998 roku certyfikat o normie EN 1176. W nim ustalone są zasady bezpieczeństwa, o których trzeba się poinformować. Tzn., że każdy publiczny plac zabaw musi posiadać minimum certyfikat o EN 1176. Wickey chce zagwarantować dobrą i bezpieczną zabawę twojim dzieciom nie tylko we własnym ogódku, ale również na publicznym placu zabaw, więc oferujemy również kilka produktów z certyfikatem EN 1176. W dużym wyborze zabawnych zjeżdżalniani Wickey EN 1176 znajdziesz tą idealną dla twojego dziecka. Wybierz między klasyczną ze stali szlachetnej lub taką z postępu rotacyjnego wyprodukowaną HDPE, jak zjeżdżalnia 254,5cm do użytku publicznego. Do wszystkich innych, które nie są ze stali szlachetnej masz do wyboru wiele różnych wspaniałych kolorów, w których napewno znajdziesz swój ulubiony. Niektóre nasze zjeżdżalnie jak 336cm, można dobudować do prywatnego baseniku! Jednak nie tylko oferuje Wickey zjeżdżalnie z certyfikatem EN 1176, ale także śmieszne bujaczki, huśtawki i całe wieże zabaw z certyfikatem, które kierowane są do użytku publicznego. A może masz już wieżę zabaw z Wickey i chcesz do tego dołączyć falistą zjeżdżalnię? Do wszystkich podestów, z różnych wysokojakościowych materiałów i w wesołych kolorach dostępne, znajdzie tutaj każdy serfer odpowiednią dla siebie. Odkryj która twojemu dziecku podoba się najbardziej i zamów do twojej huśtawki zjeżdżalnię lub do swojej zjeżdżalni dobierz piaskownicę. Twoje dziecko jest tu szefem! Zjeżdżalnie Wickey zamontujesz szybko i łatwo na platformie Wickey (łatwa instrukcja montażu oraz polecenia są zawarte) do tego jest bardzo odporna na warunki atmosferyczne. Nie do zadrapania i odporne na wandalizm. Wszystkie zjeżdżalnie nadają się na zewnątrz, tak aby najmłodsi mieli dużo zabawy!

Wickey - Zjeżdżalnie EN 1176 oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,33 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right