Oszczędzaj na naszym Zielone Swiatki Sale

Ulubione kategorie

Przykro nam, obecnie nie sprzedajemy piaskownic.

Piaskownice dla dzieci

Piaskownica Wickey to idealny sprzęt do zabaw w ogrodzie i niesamowita frajda dla wszystkich dzieci. Wybierz piaskownicę z daszkiem, piaskownicę z placem zabaw lub zwykłą drewnianą piaskownicę. Wysokiej jakości drewniane piaskownice Wickey można szybko i łatwo zmontować w jedno słoneczne popołudnie. Potem wystarczy tylko wsypać piasek i już można się bawić. Babki z piasku, zamki, tajemne tunele – w piaskownicy powstaje niesamowity świat fantazji, w którym Twoje dziecko jest mistrzem!

Piaskownica z pokrywą

Przekonaj się o zaletach piaskownic Wickey z pokrywą. Nasze piaskownice drewniane charakteryzują się wyjątkową jakością i solidnym wyglądem. W odróżnieniu od piaskownic z tworzyw sztucznych piaskownice drewniane są bardzo trwałe i mają wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Kupując własną piaskownicę, możesz obserwować dzieci podczas zabawy przez okno kuchenne i razem z nimi piec babki z piasku. Po zakończeniu zabawy można łatwo przykryć piaskownicę osłoną. Wybierz w sklepie internetowym Wickey piaskownicę z pokrywą w odpowiednim dla siebie rozmiarze. Na krawędziach piaskownicy jest ławeczka, na której Ty lub dzieci możecie wygodnie usiąść podczas wspólnej zabawy w piaskownicy. Piaskownicę polubią też koledzy i koleżanki Twoich pociech, a także dzieci z siąsiedztwa! A przy okazji piaskownicę można także doskonale uzupełnić o plac zabaw w przystępnej cenie. Tutaj Twoje dzieci mogą się do woli wspinać, huśtać z przyjaciółmi, albo zjeżdżać po zjeżdżalni.

Piaskownice drewniane

Piaskownice drewniane Wickey są dostępne w różnych rozmiarach. Dobierz rozmiar piaskownicy do powierzchni dostępnej w ogrodzie lub do liczby dzieci. Zwłaszcza jeśli w rodzinie jest kilkoro dzieci, warto zdecydować się na większy model. Albo wybierz domek dla dzieci z piaskownicą. Tam każdy mały budowniczy będzie miał miejsce na swój własny zamek z piasku! Piaskownica z daszkiem ochroni dzieci przed słońcem i będzie też schronieniem w czasie deszczu. Wszystkie drewniane sprzęty do zabaw Wickey to świetne projekty dla majsterkowiczów. Pokażemy Ci, jak samodzielnie możesz zbudować piaskownicę!

Jeśli chcesz, by piasek w piaskownicy był zawsze czysty, szczególnie dobrym rozwiązaniem jest piaskownica z pokrywą. Wygodne ławeczki z oparciem można łatwo złożyć do wewnątrz i stanowią one wtedy pokrywę piaskownicy. Koty, patki i inne zwierzęta nie nabrudzą już w piaskownicy, dzięki czemu unikniesz uciążliwego sprzątania. A huśtawka drewniana obok piaskownicy sprawi, że Twój ogród będzie ulubionym miejscem zabaw dzieci.

Akcesoria do piaskownic

Budowanie zamków z piasku w ogrodzie to super zabawa, ale zabawa w ganianego albo skakanie to wcale nie mniejsza frajda. Aby dzieci mogły szaleć w piaskownicy Wickey bezpiecznie i bez obawy o siniaki, w naszym sklepie znajdziesz także piaskownicę z osłonami narożników. Zielone osłony narożników są wykonane z tworzywa, idealnie pasują na wszystkie narożniki i można je kupić w sklepie Wickey w praktycznych zestawach po 4 sztuki. Do piaskownicy dla dzieci możesz dodatkowo zamówić agrowłókninę, która będzie chronić piasek przed korzeniami i robakami. Agrowłóknina jest dostępna w różnych rozmiarach.

Nasza propozycja: jeszcze więcej radości podczas zabawy w ogrodzie zapewnią nasze doskonałe stelaże do huśtawek. Zbuduj swoje idealne huśtawki, wybierając świetne siedziska do huśtawek Wickey.

Wickey - Piaskownice oraz nasz pozostały asortyment są średnio oceniane przez naszych klientów na 2,33 z 5 gwiazdek.

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Porównaj Produkty

chevron-right