Oszczędzaj na naszym Zielone Swiatki Sale

Kuchnia błotna Wickey Muddey Play

Kuchnia błotna Wickey Muddey Play

Nasza kuchnia błotna zaprasza dzieci do kreatywności na zewnątrz i oferuje im niekończące się możliwości bawienia się w błoto i eksperymentowania z piaskiem oraz wodą.

... zobacz więcej
Z 23% VAT.
Dostawa: ok. 22/05/24 - 29/05/24
Ten produkt zostanie wysłany kurierem. Należy pamiętać, że podany termin dostawy odnosi się do otrzymania płatności w dniu dzisiejszym i obejmuje wewnętrzne przetwarzanie zamówienia i wysyłkę do momentu dostarczenia do klienta. Czas wysyłki może się różnić w konkretnych przypadkach.

Dziecięca Kuchnia Zabaw Wickey Muddey Play

Nasza kuchnia błotna zaprasza dzieci do kreatywności na zewnątrz i oferuje im niekończące się możliwości bawienia się w błoto i eksperymentowania z piaskiem oraz wodą. Jest idealnym uzupełnieniem wieży do zabaw i może być łatwo zamontowana między dwoma słupami. Wykonana z wytrzymałego plastiku i drewna odpornego na warunki atmosferyczne, kuchnia błotna oferuje interaktywne funkcje takie jak obracane pokrętła, kran i zlew, gwarantując wielogodzinną zabawę na świeżym powietrzu.

Informacje o produkcie

  • Funkcjonujący kran, zdejmowany dla łatwego napełniania (pojemność 1,8 litra)
  • Misa do zabawy w błoto z pokrywką w stylu płyty grzewczej (pojemność 10 litrów)
  • Uchwyt z zdejmowanym wiadrem i haczykami
  • 3 pokrętła kuchenne
  • Zestaw zawiera wszystkie potrzebne śruby

Proszę zauważyć:
Nasza kuchnia błotna jest kompatybilna z większością wież z naszej serii Smart i Flyer.

Kuchnię błotną możesz otrzymać w kolorze nadrukowanym lub wybrać kolorową płachtę z dodatkową białą folią naklejkową do samodzielnego wycinania i dekorowania.

Kuchnia błotna może być zamontowana na wieży zabaw między dwoma słupami w odległości 80 cm, np. pod platformą lub na jej zewnętrznej stronie, ale nie w obszarze przybudówki do huśtawki.

Szczegóły produktu

info
Podane wymiary mogą nieznacznie różnić się.
Productdetails
SKU832362_k
DxSxW80x28x62 cm

#wickeyadventure

Pozwólcie się Państwo zainspirować naszym zadowolonym klientom z całej Europy, aby stworzyć swój własny mały raj lub podzielcie się swoim rajem Wickey z innymi użytkownikami Instagramu pod hashtagiem #wickeyadventure.

Ładuję...