Summer Sale! Oszczędź nawet do  35% – przedłużone do 03.07.2022 włącznie! Skorzystaj teraz

Ładuję...

Części montażowe

Samodzielnie zbuduj plac zabaw Wickey

Plac zabaw Wickey w Twoim własnym ogrodzie zapewni Twoim dzieciom świetną zabawę na świeżym powietrzu. W pojedynkę czy z rozdzeństwem - plac zabaw to początek niesamowitej przygody. Jeśli Twoje pociechy też chciałyby zostać budowniczymi, możesz samodzielnie zmontować plac zabaw z ich pomocą. Radość i duma są tym większe, że rodzina może razem zbudować w ogrodzie mały plac zabaw. Dzięki zestawowi montażowemu i szczegółowej instrukcji budowy można szybko i bez problemu postawić w ogrodzie urządzenie do zabawy.

Rozszerzenie placu zabaw dla jeszcze lepszej zabawy

Idealnym rozszerzeniem Twojego placu zabaw lub domku na palach będzie ściana wspinaczkowa ze stabilnego masywnego drewna. Można ją w łatwy sposób dobudować do istniejącego urządzenia do zabawy. Chwyty wspinaczkowe o różnych kształtach nie tylko wspierają rozwój ruchowy dzieci, ale też zwiększają ich zręczność. Mali amatorzy wspinaczki mogą wspinać się na ścianę i podziwiać widoki z placu zabaw dla dzieci. Ze ścianą wspinaczkową Wickey możesz samodzielnie zbudować imponujący drewniany plac zabaw.

Świetną alternatywą dla ściany wspinaczkowej jest siatka - dostępna w sklepie internetowym w różnych rozmiarach i przystępnych cenach. Który łowca przygód dotrze pierwszy na wierzchołek góry?

Kup niedrogo dodatkowe elementy do placu zabaw

Aby dach Twojego ogrodowego domku lub domku na drzewie Wickey wyglądał naprawdę atrakcyjnie, możesz go rozszerzyć. Możesz na przykład przebudować dach z plandeki na dach drewniany, albo dach drewniany na dach kryty gontem - decyzja należy do Ciebie.

Wyjątkowo praktycznym elementem, o jaki możesz rozszerzyć swój plac zabaw, jest pokrywa piaskownicy. Wickey oferuje specjalne drewniane pokrywy do placów zabaw z piaskownicą. Piaskownica z pokrywą z drewna impregnowanego ciśnieniowo jest idealna do ogrodu, ponieważ chroni piasek przed wiatrem, opadami oraz zwierzętami. Wybierz pokrywę piaskownicy pasującą do Twojego placu zabaw Wickey.

Więcej akcesoriów do placów zabaw

Do placu zabaw Wickey możesz dobudować nie tylko naszą ścianę wspinaczkową Wickey, lecz także inne wspaniałe ogrodowe urządzenia do zabawy. Może na przykład ramę huśtawki? Drewniana huśtawka to klasyczne ogrodowe urządzenie do zabawy, które spodoba się każdemu dziecku. Huśtanie z przyjaciółmi wysoko w powietrzu na huśtawce podwójnej daje fantastyczne poczucie wolności. A może Twoje dzieci już od dawna marzą o tym, żeby zostać strażakami? Jeśli tak, rozszerz swój plac zabaw Wickey o rurę strażacką. Gdy drużyna dostanie wezwanie do pomocy, może błyskawicznie zjechać na dół i sprawnie interweniować. Nic już nie stoi na przeszkodzie akcji ratunkowej!

Nasza porada: Rozszerz jeszcze bardziej swój plac zabaw za pomocą fantastycznych akcesoriów do placów zabaw. Wiele szczegółów, takich jak teleskop dla dzieci, koło sterowe czy syrena sprawi, że Twoje dzieci będą miały swój własny baśniowy świat. Odkryj jeszcze więcej kreatywnych urządzeń do zabawy i akcesoriów do placów zabaw w sklepie FATMOOSE!