Plac zabaw dla dużych i małych: Wysokość podestu od 90 do 120 cm

Plac zabaw Wickey zmieni Twój ogród w przygodowy plac zabaw dla małych odkrywców. Wieże wspinaczkowe z podestem o wysokości od 90 do 120 cm nadają się dla małych i większych dzieci, zatem radość z zabawy zagwarantowana jest na wiele lat. Od zamku zabaw do zamku rycerskiego dla wszystkich dziewczynek i chłopców znajdziesz pasujący plac zabaw albo idealny domek dla dzieci z drewna w sklepie internetowym Wickey. Dzięki naszym fantazyjnym projektom i różnorodnym modelom w Wickey każda rodzina znajdzie idealną wieżę do wspinania do własnego ogrodu.

Indywidualny dziecięcy plac zabaw we własnym ogrodem

Sprawdzone pod kątem jakości i bezpieczeństwa wieże wspinaczkowe z drewna firmy Wickey dostarczają każdemu dziecku radosć i zdecydowanie przyciągają wzrok! Dziecinnie łatwo wychodzi poszukiwaczom przygód wspinanie się na zabawki w ogrodzie; dzięki kolorowym kamieniom do wspinania zamocowanym na drabince do wspinania można wejść do góry. Po przybyciu na górę wszystkie dzieci pędzą zjeżdżalnią na dół i lądują na miękkiej trawie lub na wyłożonej macie ochronnej. Wiele placów zabaw jest ponadto wyposażonych w dwie huśtawki, dzięki temu nigdy nie będzie nudno. Podczas kopania w piaskownicy dzieci puszczają wodze kreatywności i w drewnianym domku dla dzieci zbudujecie wlasne królestwo. To tu powstają historie o bohaterach!

Czy do użytku prywatnego w przydomowym ogrodzie,czy do użytku publicznego: Dzięki wieżom zabaw marki Wickey każde miejsce zamieni się w pełne fantazji place zabaw, w których gwarantowana jest dobra zabawa! Wybierz z łatwością spośród wielu różnych konstrukcji do wspnania, domków na palach lub dziecięcych placów zabaw, a wszystkie dzieci pokochają zabawę na świeżym powietrzu.

Również w mniejszych ogrodach place zabaw Wickey są wyjątkowe dzięki modelom zajmujacym mało miejsca. Chcesz prawdziwego unikatu? To jesteś we właściwym miejscu, ponieważ drewniane place zabaw Wickey są tak zaprojekotwane, aby dzięki różnym możliwościom ustawiania i indywidualnie dobranym kolorom i akcesoriom można stworzyć oryginalny plac zabaw dla Twoich maluchów. Nieważne, czy to domek na drzewie, wieża do wspinaniaczy klasyczny plac zabaw ze zjeżdżalnią i huśtawką – dzięki dostosowanym dla dzieci podestom o wysokości od 90 do 120 cm wszyscy żądni przygód odkrywcy znajdą coś dla siebie!

101 Warianty z akcesoriami do wspinania z drewna

Teleskop dla prawdziwych piratów, kosze do koszykówki dla miłośników sportu lub tablica kredowa dla utalentowanych artystów – dzięki świetnym akcesoriom możesz urozmaicić plac zabaw z drewna lub konstrukcję do wspinania w ogrodzie i stworzyć swoim maluchomich własny raj do zabawy. Akcesoria nie tylko super wyglądają, ale wymagają też kreatywności od dzieci. Zestawy poszerzające, jak na przykład pojedyncze i podwójne huśtawki Wickey, nasze drążki gimnastyczne i piaskownice uzupełniają raj pełen przeżyć. To tutaj mali odkrywcy przeżyją fantastyczną przygodę!

Kup korzystnie wysokiej jakości place zabaw Wickey

Aby budowa Twojego placu zabaw była łatwa, firma Wickey zawsze dostarcza łatwą do zrozumienia instrukcję montażu. Bezpieczeństwo Twoich dzieci ma dla nas najwyższy priorytet, dlatego stawiamy na wysoką jakość i trwałość drewna. Stabilne lite drewno użyte w naszych placach zabaw i domkach do zabawy poddawane jest specjalnemu procesowi impregnacji ciśnieniowej. Dodatkowe malowanie nie jest konieczne. Aby plac zabaw nawet w trakcie najbardziej szalonych przygód stał stabilnie, w naszym sklepie internetowym znajdziesz wybór kotw do podłoży o różnych właściwościach. Asortyment mat ochronnych dopełnia pakiet ochronny.

Jest wiele różnych możliwości stworzenia indywidualnych zabawek ogrodowych i tym samym stworzenia pierwszej klasy raju do zabaw dla Twoich maluchów. Daj sobie czas i zainispiruj się naszymi super ofertami na zewnętrzne zabawki ogrodowe.

Filtr

Filtruj według
Wyświetl bezpośrednio nasze najnowsze artykuły, oferty specjalne lub najważniejsze produkty nagrodzone etykietą Wickey's Choice.
Wskazówki montażu
Skorzystaj z naszej funkcji AR, aby przed zakupem umieścić plac zabaw w swoim ogrodzie w prawdziwej skali. Za pomocą aplikacji BILT® można w krótkim czasie zbudować nasze popularne place zabaw. Dzięki innowacyjnym instrukcjom 3D można ograniczyć czas montażu nawet o 30%!
Max. wysokość podestu
Maksymalna wysokość podestu lub platformy zapewnia najwyższą dostępną dla dziecka powierzchnię zabawową wieży.
Długość zjeżdżalni
Wybierz idealną długość zjeżdżalni dostosowaną do potrzeb Twoich dzieci i Twojego ogrodu.
Seria / grubość pala
W naszych opisach serii są informacje o grubości słupków, rozmiarze, formie i wykonaniu naszych różnych placów zabaw. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!
Sortuj wg

Porównaj Produkty