Zapraszamy do skorzystania ze zniżki na Cyber Week już teraz - tylko do 05.12!

Płatność

Jakie sposoby płatności są do wyboru w Wickey?
Aby ułatwić dokonywanie płatności za zamówienia, oferujemy w naszym sklepie wybór najpopularniejszych sposobów płatności: Przelew bankowy Karta kredytowa PayPalPrzelewy24ApplePayUwaga! Płacąc przez PayPal lub kartą kredytową wartość zamówienia zostanie...
Kiedy zostanie obciążona moja karta kredytowa?
Obciążenie karty następuje w momencie złożenia zamówienia. Zawsze zwróć uwagę, jaki sposób rozliczenia dotyczy Twojej karty kredytowej.
Czy mogę zmienić sposób płatności po złożeniu zamówienia?
Upewnij się przed złożeniem zamówienia, czy wybrałeś odpowiedni sposób płatności. Po złożeniu zamówienia nie można już niestety zmienić sposobu płatności.
Jakie są dane do przelewu Wickey?
Nasze dane do przelewu to: Płatność w PLN:Wickey GmbH & Co. KGNr r-ku: 88 1140 1140 0000 2901 1800 1001IBAN: PL88 1140 1140 0000 2901 1800 1001 BIC/SWIFT: BREXPLPWPłatność w EUR:Wickey GmbH & Co. KG Nr r-ku: 61 1140 1140 0000 2901 1800 1002IBAN: PL61...
Czy podczas dokonywania płatności dane są bezpieczne?
Zgodnie z mottem „bezpieczeństwo przede wszystkim” Twoje bezpieczeństwo jest bardzo ważne dla naszych partnerów obsługujących płatności. Aby zagwarantować prawidłową realizację płatności, pracujemy wyłącznie z poważanymi ekspertami w zakresie płatności...
Kiedy otrzymam fakturę?
Otrzymasz fakturę za zamówienie natychmiast, po otrzymaniu płatności przez nasz system, i potwierdzeniu przez e-mail.
Czy mogę otrzymać fakturę na firmę?
Oczywiście możesz otrzymać fakturę na firmę. W tym celu przy składaniu zamówienia wypełnij dodatkowe pola „Firma” oraz „NIP”.
Czy na fakturze jest osobno podana kwota podatku VAT?
Podatek VAT nie jest wykazany jako osobna pozycja na fakturze. Na fakturze znajduje się jednak informacja o tym, że kwota całkowita zawiera podatek VAT.
Czy Wickey oferuje bony podarunkowe?
Obecnie nie można u nas kupić bonów podarunkowych, ale kto wie, może w przyszłości się to zmieni!
Czy w Wickey są rabaty/kody promocyjne?
W Wickey opłaca się mieć oczy szeroko otwarte i obserwować strone internetową: regularnie oferujemy świetne akcje zniżkowe, którymi chcielibyśmy Cię ciągle zaskakiwać.
Jestem blogerem - czy otrzymam rabat?
Bardzo chętnie zapoznamy się z Twoją ofertą współpracy. Wyślij nam wiadomość ze wszystkimi szczegółami na adres [email protected] i niebawem się do Ciebie odezwiemy.